Informacje6 września 2008, 00:00,

AKCJA żAK organizowana przez PCK w Auchan Piaseczno

Piaseczyński oddział Polskiego Czerwonego Krzyża wspólnie z Auchan Piaseczno organizuje weekendową AKCJę żAK. 6 i 7 września 2008 roku na terenie hipermarketu Auchan w Piasecznie odbędzie się zbiórka zeszytów i przyborów szkolnych oraz kwesta. W godzinach od 11:00 do 18:00 w pasażu przy kasach hipermarketu Auchan w Piasecznie, stać będzie młodzież z puszkami z logo PCK. Akcja żak, ma na celu wsparcie dzieci z rodzin najuboższych. Zarząd PCK w Piasecznie gorąco apeluje o hojne wsparcie dla najbardziej potrzebujących. Zachęcamy mieszkańców naszego regionu do wsparcia Akcji żak.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno

Popularny: 1000 odsłonInformacje7 września 2008, 00:00,

Kontakt do Sołtysów Sołectw w Gminie Piaseczno

Poniżej umieszczamy link do podstrony na BIP UMiG Piasecznie, na której znajduje się kontakt do Sołtysów Sołectw w Gminie Piaseczno: Antoninów – Kuleszówka, Baszkówka, Bąkówka, Bobrowiec, Bogatki, Chojnów, Chylice, Chyliczki, Głosków, Głosków-Letnisko, Gołków, Grochowa – Pęchery, Henryków-Urocze, Jastrzębie, Jazgarzew, Jesówka, Józefosław, Julianów, Kamionka, Łbiska, Mieszkowo, Orzeszyn – Pilawa, Robercin, Runów, Siedliska, Szczaki, Wola Gołkowska, Wólka Kozodawska, Wólka Pracka, Zalesie Górne, Złotokłos, Żabieniec.

Przewiń w dół aby czytać dalej