Informacje4 listopada 2015, 11:00,

Akcja Zaczytaj się w Piasecznie

4 listopada 2015 roku o godzinie 11.00 w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Piaseczno odbędzie się inauguracja akcji pn.: Zaczytaj się w Piasecznie, połączona z otwarciem zmodernizowanego Oddziału dla dzieci i młodzieży i podsumowaniem projektu Piaseczyńska Strefa Innowacji. Honorowym gościem będzie Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno, Zdzisław Lis, który przeczyta dzieciom z przedszkola "Bajka" wybrane opowiadania. Zapraszamy!

Akcja Zaczytaj się w Piasecznie

Marcin Borkowski, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=11558
Informacje7 listopada 2015, 09:00,

Bezpłatne zajęcia z nordic walking w Mysiadle oraz Magdalence

Centrum Sportu w Gminie Lesznowola (CS) zaprasza bezpłatne zajęcia z nordic walkingu. Zajęcia w Magdalence odbędą się 31 października oraz 14 i 28 listopada - zbiórka przy placu zabaw (ul. Brzozowa). Zajęcia w Mysiadle odbędą się 7 i 21 listopada – zbiórka przy ul. Osiedlowej. Start o godz. 9.00 Prowadząca: Gabriela Helak. Kontakt: 605-645-150 Jest możliwość bezpłatnego wypożyczenia kijków po kontakcie telefonicznym.

Bezpłatne zajęcia z nordic walking w Mysiadle oraz Magdalence

Nordic walking jest połączeniem marszu fitness z techniką odpychania się od podłoża za pomocą specjalnie zaprojektowanych kijków, których umiejętne używanie angażuje górną połowę naszego tułowia podczas energicznego spaceru. Uprawiany jest na świeżym powietrzu, w kontakcie z naturą, przez cały rok i w dowolnym terenie, co czyni go idealnym treningiem prozdrowotnym dla każdego, bez względu na wiek, płeć i możliwości kondycyjne. Treningi w grupie dodają motywacji i umożliwiają nawiązywanie kontaktów towarzyskich. Dobrze jest rozpocząć uprawianie nordic walking pod okiem instruktora, który nauczy prawidłowej techniki marszu i pomoże dobrać odpowiednie kije.

Zajęcia w gminie Lesznowola prowadzi bardzo lubiana przez uczestników Pani Gabriela Helak. Zainteresowane osoby spotykają się w każdą sobotę o 9.00 rano na przemiennie w Mysiadle i Magdalence. W Mysiadle miejsce zbiórki jest siłownia zewnętrzna przy stawie na ulicy Osiedlowej. Natomiast w malowniczej Magdalence plac zabaw przy ulicy Brzozowej. Brak kijków nie jest przeszkodą do udziału w zajęciach, prosimy tylko o wcześniejszy kontakt telefoniczny z Panią Gabrielą. Serdecznie zapraszamy do spróbowania.

Przeczytaj też: Czy woda w gminie Lesznowola jest bezpieczna do picia?

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=15&t=11562