Informacje4 czerwca 2009, 00:00,

Akcja SZCZęŚLIWA TRZYNASTKA w CH Auchan Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Centrum Handlowe Auchan Piaseczno ma już 13 lat! Z tej okazji w dniach od 8 do 28 czerwca 2009 roku, zapraszamy wszystkich na konkurs pod hasłem SZCZęŚLIWA TRZYNASTKA. Aby otrzymać kupon promocyjny, wystarczy pokazać hostessie paragon zakupowy z galerii handlowej na kwotę minimum 50 zł. Za każdy kolejny paragon będzie można otrzymać kolejne punkty. Im więcej punktów tym lepsza nagroda! SZCZęŚLIWA TRZYNASTKA kupujesz i wygrywasz w CH Auchan Piaseczno! Sprawdź sam!

AKCJA SZCZęŚLIWA TRZYNASTKA W CENTRUM HANDLOWYM AUCHAN PIASECZNO

3 punkty = torba na zakupy
6 punktów = kubek do kawy
9 punktów = grill ogrodowy + niespodzianki od sklepów na terenie galerii centrum
13 punktów = odkurzacz + niespodzianki od sklepów na terenie galerii centrum
Szczegóły akcji oraz regulamin na stronie: www.auchanpiaseczno.pl

Centrum Handlowe Auchan Piaseczno znajduje się przy ul. Puławskiej 46 w Piasecznie. Sklepy, restauracje, kawiarnie i punkty usługowe otwarte przez siedem dni w tygodniu. Centrum Handlowe Auchan Piaseczno zostało otwarte w 1996 r. Od tego czasu kompleks był dwukrotnie rozbudowywany w 1999 r. i 2006 r. Przez siedem dni w tygodniu klienci mają do dyspozycji blisko 50 sklepów i punktów usługowych. Na terenie galerii mieszczą się również restauracje i kawiarnie z bogatą ofertą kulinarną. W sąsiedztwie znajduje się stacja benzynowa Auchan, centrum usługowe Norauto oraz hipermarket budowlano-dekoracyjny Leroy Merlin. Centrum jest w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji klientów jest również całkowicie bezpłatny parking na 2400 miejsc. Godziny otwarcia galerii: poniedziałek - sobota 9.00-21.00, niedziela 9.30-21.00 Więcej informacji na temat Centrum Handlowego przy Auchan oraz sklepów, można przeczytać na stronie: www.auchanpiaseczno.pl
autor/źródło: Immochan Biuro Galerii CH Auchan Piaseczno - www.centraauchan.pl
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje5 czerwca 2009, 00:00,

Pielgrzymka rowerowa na ŚWIęTO DZIęKCZYNIENIA


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Akcja Katolicka i Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży w parafii św. Anny w Piasecznie zapraszają na pielgrzymkę rowerową na Święto Dziękczynienia w Świątyni Najświętszej Bożej Opatrzności w Wilanowie. Pielgrzymka rowerowa odbędzie się w najbliższą niedzielę 7 czerwca 2009 roku o godzinie 10:00. Wyjazd spod Krzyża Papieskiego w Piasecznie. Informację otrzymaliśmy mailem od p. Stanisława Podkowińskiego.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie