Informacje10 lipca 2015, 10:00,

Akcja społeczna pt. sprzątanie na żądanie w Piasecznie

Portal motoryzacyjny motopiaseczno.pl wraz z zaprzyjaźnioną grupą Off Road Piaseczno, organizują wspólnie akcję społeczną pt.: Piaseczno sprzątanie na żądanie, do której chcemy zaprosić mieszkańców gminy Piaseczno. Akcja jest podzielona na dwa etapy. Pierwszy z nich to zebranie zgłoszeń od mieszkańców, którzy chcą zgłosić do udziału w naszej akcji miejsce, które chcieliby aby zostało uprzątnięte. Zgłoszenie należy nadsyłać na adres mailowy: mieszko@offroadpiaseczno.pl lub info@motopiaseczno.pl

Akcja społeczna pt. sprzątanie na żądanie w Piasecznie

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

W zgłoszeniu powinno znaleźć się zdjęcie zaśmieconego miejsca, adres i kontakt do osoby zgłaszającej. Po otrzymaniu wszystkich zgłoszeń w dniu 10 lipca wyłonimy miejsca, które zostały wylosowane i zostaną przez naszych wolontariuszy posprzątane. Drugi etap to samo sprzątanie, do którego zapraszamy wszystkich chętnych. Wiek, płeć, zainteresowania i poglądy nas nie interesują za to pomoc przy załadunku śmieci najpierw na przyczepy a później do kontenerów jak najbardziej mile widziana.

Po zakończeniu akcji "Piaseczno – sprzątanie na żądanie" organizatorzy zapraszają uczestników akcji na ognisko do Bobrowca na pieczone ziemniaki i kiełbaski, ale żeby nie było kolorowo to napoje oczywiście we własnym zakresie. Jeżeli chcecie się przyłączyć do akcji prosimy również o kontakt pod jeden z wybranych maili: mieszko@offroadpiaseczno.pl lub info@motopiaseczno.pl Czekamy na wasze zgłoszenia, i zapraszamy na czystą przyjemność.

Zapraszamy MotoPiaseczno i OffRoadPiaseczno