Informacje5 września 2015, 12:00,

Akcja reaktywacja Fotografujemy Analogowo - Otwarte Ogrody

W powszechnej opinii aparaty na film są przestarzałe, niewygodne w użytkowaniu i drogie w eksploatacji. Fotograf Tomasz Myśluk proponuje świeżym okiem spojrzeć na aparaty analogowe, by odpowiedzieć na pytanie: czy fotografowanie nimi ma dzisiaj sens?

Akcja reaktywacja Fotografujemy Analogowo - Otwarte Ogrody

W trakcie spotkania, będzie można się dowiedzieć ciekawych rzeczy o historii kamer fotograficznych, ich konstrukcji i obsłudze. Aparaty uczestników zostaną przeczyszczone i sprawdzone pod względem poprawności działania. Można przyjść z aparatem dowolnego typu (proszę pamiętać o wymianie baterii) lub bez aparatu - po to by posłuchać.

Celem spotkania będzie zachęcenie i przygotowanie uczestników do fotograficznej rejestracji Otwartych Ogrodów. Po spotkaniu przewidziano zwiedzanie ogrodów i fotografowanie na negatywach przygotowanych przez organizatorów.

Termin: 5 września 2015 r. w godzinach 12:00 - 13:30
Miejsce spotkania: KDK Hugonówka Ip. sala plastyczna.
Wstęp wolny, potwierdzenie obecności będzie mile widziane: Tom@photobyMysluk.pl
W razie pytań sprzętowych i organizacyjnych: tel. 602 461 029

Tomasz Myśluk: fotograf od 25 lat, mieszkaniec Konstancina od urodzenia, instruktor fotografii, kolekcjoner kamer fotograficznych, zwolennik fotografii analogowej w technice srebrowej. Galeria prac: www.photobymysluk.pl

Program: Festiwal Otwarte Ogrody Konstancin-Jeziorna 2015 (informacja powiązana)

Martin, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=1760&start=15
Informacje4 września 2015, 18:33,

Bezpłatne poradnictwo psychologiczne i prawne dla mieszkańców powiatu piaseczyńskiego

Fundacja Terapeuci dla Rodziny serdecznie zaprasza osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności do skorzystania z bezpłatnego wsparcia psychologicznego oraz bezpłatnego poradnictwa prawnego. Projekt skierowany do mieszkańców powiatu piaseczyńskiego.

BEZPŁATNE PORADNICTWO PSYCHOLOGICZNE I PRAWNE DLA MIESZKAŃCÓW POWIATU PIASECZYŃSKIEGO

Fundacja Terapeuci dla Rodziny zaprasza Rodziców młodzieży nadużywającej alkoholu do udziału w bezpłatnej grupie wsparcia. Wszystkim uczestnikom gwarantujemy również bezpłatne konsultacje indywidualne. Zapisy prowadzi p. Magdalena Tkaczyk pod nr tel. 502 599 835. Spotkania będą odbywać się w Piasecznie na ul. Świętojańskiej 3 lok. 1. Projekt współfinansowany ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Ewelina Białecka - Fundacja Terapeuci dla Rodziny

Redakcja, 16 lipca 2019