Informacje10 sierpnia 2017, 06:00,

Akcja Piaseczno Pomaga - zbiórka artykułów szkolnych dla biednych rodzin z okolica Piaseczna 2017


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Początek roku szkolnego, coraz bliżej... To już trzeci rok z rzędu Copa Football i 8 Ball Club organizują zbiórkę rzeczy, które powędrują do rodzin będących pod opieką piaseczyńskiej Fundacja dla Dzieci. Akcja Piaseczno Pomaga - zbiórka artykułów szkolnych dla biednych rodzin trwa od 1 do 12 sierpnia 2017 roku. Finał akcji 26 sierpnia 2017 roku.

AKCJA PIASECZNO POMAGA - ZBIÓRKA ARTYKUŁÓW SZKOLNYCH DLA BIEDNYCH RODZIN 2017

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Co jest potrzebne? Na pewno wszelki rodzaje artykuły szkolne dla dzieciaków potrzebne w szkole: Plecaki, piórniki, kredki, długopisy, plastelina, farby, flamastry, nożyczki, gumki, kleje, linijki, książki, itp, na pewno odzież (nowa lub nie nosząca zbyt wielu śladów. Wszystko to co ułatwi życie w szkole.

Fanty można zostawiać u każdego z organizatorów lub partnerów akcji oraz bezpośrednio w fundacji. Pamiętajcie, że zawsze możemy odebrać rzeczy od Was! Wystarczy napisać, zadzwonić, zostawić post na wydarzeniu. Jak co roku, mocno liczymy na Wasze wsparcie! Mile widziani kolejni partnerzy akcji - w kupie siła. Chętnych prosimy o kontakt w wiadomości na Piaseczno Pomaga Copa Football lub 8 Ball Club facebook.com/events/148454475734500/

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje4 sierpnia 2017, 18:30,

Millerowie - kino plenerowe w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

4 sierpnia 2017 roku o godz. 20.30 na parkingu miejskim przy ul. Sierakowskiego w Piasecznie, rozpocznie się piąty z dziewięciu zaplanowanych w tym roku seansów filmowych w ramach cyklu Piaseczyńskie Kino Plenerowe 2017. Tego dnia zobaczymy film pt: Millerowie.

MILLEROWIE - KINO PLENEROWE W PIASECZNIE

Millerowie (gatunek: komedia kryminalna, reżyseria: Rawson Marshall Thurber, scenariusz:Steve Faber, Bob Fisher, Sean Anders, John Morris, czas trwania filmu: 1 godz. 50 min) David Burke (Jason Sudeikis) jest pomniejszej klasy dealerem marihuany. Jego klientami są kucharze, matki, ale nie dzieci – ma przecież skrupuły. Co więc mogło pójść źle? Wiele rzeczy. Woląc z oczywistych powodów trzymać się w cieniu, na własnej skórze odczuwa, że żaden dobry uczynek nie uchodzi bezkarnie. Kiedy próbuje pomóc nastolatkom z sąsiedztwa, napada na niego trzech bezdomnych punków, którzy kradną mu towar i pieniądze, przez co staje się dłużnikiem swego dostawcy, Brada (Ed Helms). Aby zacząć od nowa – i zachować zdrowie, a pewnie też życie – David musi stać się przemytnikiem narkotyków na dużą skalę i sprowadzić najnowszą dostawę Brada z Meksyku. Z pomocą swoich sąsiadów: cynicznej striptizerki Rose (Jennifer Aniston), niedoszłego klienta Kenny’ego (Will Poulter) oraz sprytnej, znającej życie ulicy nastolatki Casey (Emma Roberts) obmyśla niezawodny plan.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie