Informacje10 sierpnia 2017, 06:00,

Akcja Piaseczno Pomaga - zbiórka artykułów szkolnych dla biednych rodzin z okolica Piaseczna 2017

Początek roku szkolnego, coraz bliżej... To już trzeci rok z rzędu Copa Football i 8 Ball Club organizują zbiórkę rzeczy, które powędrują do rodzin będących pod opieką piaseczyńskiej Fundacja dla Dzieci. Akcja Piaseczno Pomaga - zbiórka artykułów szkolnych dla biednych rodzin trwa od 1 do 12 sierpnia 2017 roku. Finał akcji 26 sierpnia 2017 roku.

AKCJA PIASECZNO POMAGA - ZBIÓRKA ARTYKUŁÓW SZKOLNYCH DLA BIEDNYCH RODZIN 2017

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Co jest potrzebne? Na pewno wszelki rodzaje artykuły szkolne dla dzieciaków potrzebne w szkole: Plecaki, piórniki, kredki, długopisy, plastelina, farby, flamastry, nożyczki, gumki, kleje, linijki, książki, itp, na pewno odzież (nowa lub nie nosząca zbyt wielu śladów. Wszystko to co ułatwi życie w szkole.

Fanty można zostawiać u każdego z organizatorów lub partnerów akcji oraz bezpośrednio w fundacji. Pamiętajcie, że zawsze możemy odebrać rzeczy od Was! Wystarczy napisać, zadzwonić, zostawić post na wydarzeniu. Jak co roku, mocno liczymy na Wasze wsparcie! Mile widziani kolejni partnerzy akcji - w kupie siła. Chętnych prosimy o kontakt w wiadomości na Piaseczno Pomaga Copa Football lub 8 Ball Club facebook.com/events/148454475734500/

Informacje8 sierpnia 2017, 06:00,

Zamknięcie drogi powiatowej 2811W Konstancin - Baniocha

8 sierpnia 2017 roku w godzinach 8:00 - 14:00 planowane jest ponowne zamknięcie dla ruchu drogi powiatowej 2811W relacji Konstancin Jeziorna - Baniocha. Powodem zamknięcia jest układanie warstwy ścieralnej masy bitumicznej. Zalecany objazd ulicami Prostą, Topolową, Zaleśną. Komunikacja ZTM będzie kursowała bez zmian.

ZAMKNIĘCIE DROGI POWIATOWEJ 2811W KONSTANCIN - BANIOCHA