Informacje17 kwietnia 2008, 00:00,

Akcja Oddawania Krwi na parkingu przy Auchan Piaseczno

Informujemy, że 23 kwietnia 2008 roku w godzinach od 11:00 do 17:00 w specjalnym ambulansie na parkingu przy Centrum Handlowym Auchan Piaseczno, będzie możliwość oddania krwi. Akcję oddawania krwi w Piasecznie, przeprowadzi Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Warszawy. Zbiórka krwi jest również inicjatywą Pawła Daszkiewicza (pracownik Auchan w Piasecznie), który chce pomóc potrzebującym.

Akcja oddawania krwi na parkingu Auchan Piaseczno

Osoby zgłaszające się do oddania krwi, powinny przedstawić dokument tożsamości ze zdjęciem, numerem PESEL oraz adresem zameldowania. Więcej informacji na ten temat, można znaleźć na stronie dla krwiodawców RCKiK: www.rckik-warszawa.com.pl Propagowanie honorowego krwiodawstwa przez różne środowiska jest najbardziej skuteczną metodą pozyskiwania krwiodawców. Mamy nadzieję, że postawa okazana przede wszystkim wobec ludzi chorych i cierpiących, którzy oczekują na bezcenny i niezastąpiony lek, którym jest krew - znajdzie godnych naśladowców wśród mieszkańców powiatu piaseczyńskiego. Z góry dziękujemy wszystkim za życzliwość oraz za okazaną pomoc i zrozumienie, a przede wszystkim za aktywne uczestnictwo w idei krwiodawstwa. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, w środę 23 kwietnia 2008 roku, do specjalnego ambulansu przed Centrum Handlowym Auchan w Piasecznie.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców Piaseczno

Informacje17 kwietnia 2008, 00:00,

Podróżnik Mariusz Kurc odwiedzi Bibliotekę Góra Kalwaria

Ośrodek Kultury Góra Kalwaria serdecznie zaprasza w najbliższy piątek 18 kwietnia 2008 roku, o godzinie 18:00 na spotkanie ze znanym podróżnikiem Mariuszem Kurcem. Spotkanie odbędzie się w Bibliotece Miejskiej przy ul. Pijarska 40, Góra Kalwaria. Podczas spotkania z podróżnikiem, odbędzie się projekcja filmu Mariusza Kurca z licznych podróży po całym świecie oraz spotkanie autorskie. Wstęp na spotkanie z Mariuszem Kurcem jest wolny (plakat). Informacja o spotkaniu, pochodzi z serwisu GóraKalwaria.net (współpracują z nami). Zapraszamy na spotkanie z podróżnikiem Mariuszem Kurcem.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców Góra Kalwaria