Informacje23 czerwca 2016, 08:00,

Akcja Lato w Gminie Lesznowola 2016

Już niebawem wakacje, które ciekawie można spędzić również na miejscu - w gminie Lesznowola. Centrum Sportu przygotowało atrakcyjną ofertę półkolonii, które będzie realizowana w gminnych szkołach. Zapisy trwają do piątku 17 czerwca. W sierpniu dzieci i młodzież na zajęcia zaprosi Gminny Ośrodek Kultury. Wszystkie informacje na stronie organizatora - Centrum Sportu w Gminie Lesznowola.

AKCJA LATO W GMINIE LESZNOWOLA 2016

Pliki do pobrania:
- Regulamin Akcji Lato 2016.pdf
- Łazy program.doc
- Mysiadło program.doc
- Nowa Iwiczna program.doc

Przeczytaj też: Plantacja 'marihuany' w Lesznowoli? Tak - już zlikwidowana

Informacje13 czerwca 2016, 12:53,

Relacja z otwarcia placu zabaw NIVEA przy Ogrodowej w Józefosławiu

W niedzielę 5 czerwca 2016 roku odbyło się oficjalne otwarcie placu zabaw NIVEA w parku przy Ogrodowej w Józefosławiu. Przecięcia wstęg dokonali wspólnie Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno p. Hanna Kułakowska-Michalak oraz Sołtys Józefosławia p. Jan Adam Dąbek.

Relacja z otwarcia placu zabaw NIVEA przy Ogrodowej w Józefosławiu

Uroczystość połączono z festynem z okazji Dnia Dziecka, którego rodzinna i przyjazna atmosfera udzieliła się wszystkim uczestnikom tej wyjątkowej imprezy. Podwórko, które powstało dzięki zaangażowaniu większości mieszkańców w zeszłorocznym konkursie organizowanym przez firmę NIVEA oraz cały park stały się w ten dzień miejscem spełniania dziecięcych marzeń. Malowanie twarzy, balony z helem, ogromne bańki mydlane i konkursy to tylko część atrakcji przygotowanych dla dzieci. Akademia Paso zaprezentowała pokazy tańca i zabawy taneczne dla najmłodszych. Manufaktura Zabawy zadbała o gry aktywizujące na świeżym powietrzu a Galeria Sztuki Rokoko zorganizowała cieszące się ogromnym zainteresowaniem zajęcia z ceramiki. Całe rodziny wzięły udział w grze terenowej a odważne mamy zaryzykowały swoje fryzury w konkursie fryzjerskim. Każdy mógł także spróbować własnych sił w slackline, czyli chodzeniu po linie.

Relacja z otwarcia placu zabaw NIVEA przy Ogrodowej w Józefosławiu

Uśmiechy, liczne przybycie a także wiele pozytywnych słów wsparcia i podziękowań przekazanych zarówno osobiście, jak i przez kanały internetowe pokazują jak bardzo mieszkańcom Józefosławia brakuje możliwości wspólnego spędzania czasu, kontaktu i nawiązywania sąsiedzkich relacji oraz jak chętnie angażują się oni w pozytywne lokalne inicjatywy.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Relacja z otwarcia placu zabaw NIVEA przy Ogrodowej w Józefosławiu

Cała Impreza, liczne konkursy i zabawy zorganizowana przez Radę Sołecką Józefosławia nie miałaby z pewnością takiego efektu, gdyby nie wsparcie partnerów i sponsorów, którzy z wielką chęcią włączyli się w to lokalne wydarzenie. Specjalne podziękowania dla AkademiI PASO (za taniec), Manufakturze Zabawy (za zajęcia aktywizujące), Galerii Sztuki Rokokoko (za ceramikę i piękne rękodzieło), firmie English Club (za gry i zabawy z językiem angielskim), mistrzowi fryzjerstwa Mariuszowi Szymojko (za vouchery do studia), Pracowni z Pasją (za truskawkowe poduszki na nagrody), sklepowi Makowa Panienka (za bony zakupowe), restauracji Sami Swoi (za lody i napoje), gminie Piaseczno i firmie NIVEA (za gadżety reklamowe) oraz p. Wojciechowi Dębskiemu (za nagłośnienie i prowadzenie imprezy).