Informacje26 sierpnia 2017, 14:00,

Akcja dla dzielnego Arturka


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


26 sierpnia 2017 roku w Karczmie Smaczna Chata odbędzie się wydarzenie charytatywne “Pożegnanie Wakacji z Wielką Fetą Dla Dzielnego Arturka”. Będzie to impreza, w czasie której nie tylko będzie można się świetnie bawić, dobrze zjeść czy wylicytować super rzeczy, ale dodatkowo pomóc w leczeniu i rehabilitacji Arturka Czuby.

AKCJA DLA DZIELNEGO ARTURKA

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji m. in.: będą występy na żywo, ognisko i wspólne śpiewy, będzie kolorowo dzięki malowaniu buziek, odbędą się ciekawe licytacje rzeczy i usług, będzie można nauczyć się pierwszej pomocy, oczywiście nie zabraknie pysznej strawy i napitków, aby uczestnicy mieli więcej sił na zabawę, a przede wszystkim będzie super atmosfera. Nie możecie tego przegapić, zapraszajcie swoich znajomych, zabierajcie swoje pociechy i przybywajcie, bo pomaganie jest na prawdę fajne.

Do zobaczenia w Karczmie Smaczna Chata w Piasecznie przy ul. Kruczkowskiego 8A od godziny 16.00.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje2 września 2017, 10:00,

Narodowe Czytanie w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

2 września 2017 roku o godzinie 12.00 na placu przed ratuszem miejskim w Górze Kalwarii odbędzie się NARODOWE CZYTANIE 2017. W tym roku będziemy czytać arcydramat Młodej Polski „Wesele” Stanisława Wyspiańskiego.

NARODOWE CZYTANIE W GÓRZE KALWARII

Organizator akcji - Gminna Biblioteka Publiczna w Górze Kalwarii przygotowała sceniczną inscenizację wybranych fragmentów „Wesela”. W role postaci dramatu wcielą się tradycyjnie przedstawiciele Urzędu Miasta i Gminy oraz lokalni działacze Góry Kalwarii. Niespodzianką będzie udział znanych aktorów, m.in. Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, Krzysztofa Kiersznowskiego i Michała Rolnickiego. Atmosferę wiejskiego wesela stworzy zespół „Urzeczeni” i „Kalwarki”. Będzie to barwne, dynamiczne widowisko oddające w pełni dramatyzm sztuki Wyspiańskiego. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Góry Kalwarii i okolic. Włączmy się wszyscy w tę piękną tradycję popularyzowania najwybitniejszych dzieł literatury polskiej.

NARODOWE CZYTANIE W GÓRZE KALWARII 2017

Koordynator: Anna Wasilewska, Gminna Biblioteka Publiczna w Górze Kalwarii

Przeczytaj też: Za nami Narodowe Czytanie 2019 [ZDJĘCIA]

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie