Informacje27 listopada 2016, 10:00,

Akcja Cyrkuluj Książeczko - podaruj dzieciom książkę


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Rusza tegoroczna ogólnopolska zbiórka książek dla dzieci, organizowana przez Centra Handlowe Auchan oraz Fundację Już pomagam. Egzemplarze zebrane, między innymi w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno, zostaną przekazane maluchom przebywającym w domach dziecka czy na szpitalnych oddziałach. Do końca roku można przyłączyć się do akcji i pomóc dzieciom przenieść się do świata baśni i fantastycznych przygód!

AKCJA CYRKULUJ KSIĄŻECZKO - PODARUJ DZIECIOM KSIĄŻKĘ

Książki pomagają choć na chwilę uciec od trosk życia codziennego i przenieść się do świata fantazji. Potrzebują tego szczególnie najmłodsi, którzy przebywają w szpitalnych łóżkach czy domach dziecka. Dlatego Centra Handlowe Auchan oraz Fundacja Już pomagam zorganizowały akcję pt. Cyrkuluj książeczko. Ponownie przyłączył się do niej Centrum Handlowe Auchan Piaseczno.

Do końca roku na terenie galerii handlowej będzie dostępny specjalny pojemnik, do którego każdy może oddać książki dla małych czytelników - bajki, opowiadania, wierszyki oraz albumy. Wszystkie pozwolą maluchom zapomnieć - choć na chwilę - o smutkach i problemach.

- Już po raz kolejny włączamy się w akcję Cyrkuluj książeczko. Liczę, że również i w tym roku uda nam się zebrać wiele bajek, wierszyków i opowiadań dla najmłodszych i sprawić potrzebującym wiele radości - mówi Kamila Węcłaś, menedżer Centrum Handlowego Auchan Piaseczno.

AKCJA CYRKULUJ KSIĄŻECZKO - PODARUJ DZIECIOM KSIĄŻKĘ

Akcja Cyrkuluj książeczko to ogólnopolska zbiórka książek dla najbardziej potrzebujących maluchów. Zebrane egzemplarze przekazywane są wybranym oddziałom dziecięcym szpitali, opiekuńczym domom dziecka, pogotowiu opiekuńczemu, szkołom podstawowym, w tym szkołom specjalnym. Część trafia także do publicznych bibliotek, dzięki czemu dzieci mają łatwiejszy dostęp do świata literatury. Akcję, jak co roku, objęła patronatem pani Henryka Krzywonos-Strycharska - doradca rzecznika praw dziecka.

Akcja Cyrkuluj książeczko w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno, przy ulicy Puławskiej 46 w Piasecznie potrwa do 31 grudnia 2016 r. Książki można przynosić w godzinach pracy centrum handlowego - od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00-21.00, a w niedziele od godziny 09.30 do godziny 20.00.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje25 listopada 2016, 18:30,

RAP REWIR PIASECZNO 2016


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

25 listopada 2016 roku w godzinach 18:30 - 22:45 odbędzie się koncert Rap Rewir Piaseczno. Miejsce: Centrum Kultury Piaseczno przy ul. Tadeusza Kościuszki 49 w Piasecznie. Podczas koncertu zagrają / wystąpią: ZEN, KUBA KNAP, MUZAMAN [Beatbox showcase], DJ MARIANO MBH [DeeJay showcase], CARGO, DOKTOR, MAGIA PERSWAZJI, ZWIERZU & DESKA.

RAP REWIR PIASECZNO 2016

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Koncert poprowadzą: RUFIN MC, DJ SKRZYDLATY, STASZEK SELEKTA. Bilet w cenie: 10 PLN. Organizatorzy informują, aby zachować bilet, ponieważ planowane jest losowanie gadżetów. Zapraszamy na Rap Rewir Piaseczno.

Rap Rewir Piaseczno program:
18:00 - wstęp
18:30 - start: wolny mikrofon
19:30 - start: koncerty

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie