Informacje3 lipca 2013, 00:00,

Akcja charytatywna dla Kubusia - Dni Tarczyna

7 lipca 2013 roku, Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie organizuje publiczną zbiórkę pieniędzy dla chorego Jakuba Jarzyńskiego, mieszkańca gminy Tarczyn. Kubuś ma 2,5 roku. Urodził się z wadą genetyczną (tetraploidia) i jest chyba jedynym dzieckiem na świecie z tak poważnym schorzeniem. Kubuś potrzebuje nie tylko miłości, którą obdarza Go Mama, ale także wsparcia finansowego na leczenie i rehabilitację. Akcja charytatywna odbędzie się podczas tegorocznych Dni Tarczyna, o których można przeczytać w informacji: DNI TARCZYNA 2013.

AKCJA CHARYTATYWNA DLA KUBUSIA W TRAKCIE DNI TARCZYNA

Zwracamy się z prośbą do ludzi dobrej woli o pomoc finansową dla Kubusia. Pieniądze (liczy się każda złotówka) będzie można przekazać wolontariuszom podczas Dni Tarczyna, albo na: Subkonto Kubusia w Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą ul. £omiańska 5, 01-685 Warszawa. Bank BPH S.A. 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615 z dopiskiem: 19543 Jakub Jarzyński-Zduńczyk - darowizna na pomoc i ochronę zdrowia. Zachęcamy także do przekazywania na rzecz organizatora akcji charytatywnej (Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie, ul. Ks. Cz. Oszkiela 3, tel. (22) 72-77-196 darów na rzecz licytacji, którą chcemy przeprowadzić podczas Imprezy. W imieniu Kubusia, dziękuję za najmniejszą choćby pomoc.

AKCJA CHARYTATYWNA DLA KUBUSIA W TRAKCIE DNI TARCZYNA
autor/źródło: Alfred Kohn - Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie
Tematy:Tarczyn

Informacje1 lipca 2013, 00:00,

Spacer z przewodnikiem Szlakiem Kosynierów

Oddział PTTK w Piasecznie oraz Urząd Miasta i Gminy Piaseczno zapraszają wszystkich mieszkańców oraz sympatyków na 2 godzinny spacer z przewodnikiem z cyklu Jak To Drzewiej Bywało pn.: SZLAKIEM KOSYNIERÓW (szlakiem bitwy Gołkowskiej, w przyszłym roku będziemy obchodzić okrągłą rocznicę tego wydarzenia). Spacer odbędzie się 6 lipca 2013 roku o godz. 11.00. Chętni zbierają się na przystanku ZTM w Gołkowie. Spacer potrwa ok. 2 godziny. Zakończenie planowane jest w Zalesiu Dolnym w pobliżu kościoła. Spacer jest bezpłatny. Zapraszamy na spacer z przewodnikiem Szlakiem Kosynierów.

SPACER Z PRZEWODNIKIEM SZLAKIEM KOSYNIERÓW,
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno