Informacje15 września 2016, 18:00,

Akcja AB wieczór filmowy z Hanną Etemadi w KDK Konstancin-Jeziorna


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


15 września 2016 roku o godz. 18.00 w Konstancińskim Domu Kultury przy ul. Mostowej 15 odbędzie się projekcja filmu dokumentalnego pt.: Akcja AB, oraz spotkanie z jego autorką - Hanną Etemadi. Wstęp na projekcje jest bezpłatny. Zapraszamy na wieczór filmowy!

AKCJA AB WIECZÓR FILMOWY Z HANNĄ ETEMADI W KDK KONSTANCIN-JEZIORNA

Film Akcja AB, zrealizowany w 2014 roku opowiada o genezie i realizacji hitlerowskiego planu eksterminacji Polaków w okresie okupacji, w ramach którego aresztowano, wysłano do obozów koncentracyjnych lub zamordowano blisko 100 000 osób. Film został nagrodzony w 2015 roku na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Dokumentalnych i Wojskowych w Warszawie. Redaktorka i reżyserka Hanna Etemadi jest autorką filmów dokumentalnych poświęconych zapomnianym epizodom z tragicznej historii II wojny światowej oraz niezwykłym, mało znanym postaciom.

W Konstancińskim Domu Kultury będzie można obejrzeć także inne filmy dokumentalistki: „Kobieta walcząca – senator Helena Jaroszewicz” (27 października) oraz „W cieniu prezydenta” (24 listopada).

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje24 września 2016, 10:00,

Promocja Marki Lokalnej - bezpłatna konferencja w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

24 września 2016 roku o godz. 10:00 zapraszamy na konferencję np: PROMOCJA MARKI LOKALNEJ. Miejsce: Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii, ul. Por. J. Białka 9. W jaki sposób budować synergię na linii samorząd-biznes-NGO wykorzystując zalety swojego regionu, miejscowości, wyjątkowych warunków przyrodniczych, charakterystycznych produktów? Jakie korzyści przynosi budowanie wspólnoty skupionej wokół marki lokalnej? Czym jest marka lokalna i jak może wspomóc promocję regionu? Przed nami konferencja, która odpowie na te i inne pytania. Przedsięwzięcie zainicjowane przez gminę Góra Kalwaria oraz Wyższą Szkołę Promocji, Mediów i Show Businessu. To jedyna impreza samorządowo-akademicko-biznesowa, która traktuje o budowaniu marki lokalnej, synergii działania przedstawicieli różnych struktur w drodze do wspólnego sukcesu. Rozwój przez wsparcie i współpracę.

PROMOCJA MARKI LOKALNEJ - BEZPŁATNA KONFERENCJA W GÓRZE KALWARII

Rejestracja: https://gorakalwariakonferencja.konfeo.com/pl/groups

Konferencja ma za zadanie promować najlepsze koncepcje marketingowe, które pomogą zebranym uczestnikom w dynamicznym rozwoju ich organizacji. Zaprezentowane zostaną osiągnięcia i przykłady na budowanie i wspieranie marki lokalnej, która spaja, pozwala się rozwijać i generuje wartość dodaną dla Przedsiębiorstw, Organizacji pozarządowych i Jednostek Samorządu Terytorialnego. Idea tworzenia marki lokalnej oparta jest na zasadzie współpracy i dzielenia się korzyściami, pozwala na lepszą identyfikację, zwiększenie dotarcia i promocję wszystkich organizacji z danego regionu. Już dziś zapraszamy do udziału. Konferencja jest bezpłatna. Liczba miejsc ograniczona.

Program konferencji Promocja Marki Lokalnej:
10:00 - 10:30 – Rejestracja
10:30 - 10:45 – Otwarcie – mgr Dariusz Zieliński, burmistrz Miasta i Gminy Góra Kalwaria
10:45 - 11:15 – „Promocja regionu” – mgr Marcin Chrząścik, Uniwersytet Przyrodniczo Humanistyczny w Siedlcach
11:15 - 11:45 – „Atrybuty promocji mikroregionu Urzecze” – dr Łukasz Maurycy Stanaszek, kierownik Pracowni Antropologicznej w Państwowym Muzeum Archeologicznym w Warszawie
11:45 - 12:15 – „Siła marki lokalnej” – prof. nadzw. dr hab. Adam Grzegorczyk, Wyższa Szkoła Promocji, Mediów i Show Businessu w Warszawie
12:15 - 12:30 – Przerwa kawowa
12:30 - 13:00 – „Tradycyjne i nowe media w promocji regionu” – Jarosław Mika, Newspaper Editor, Operational excellence manager, Przegląd Piaseczyński
13:00 - 14:00 – Panel dyskusyjny
Moderator: Doktor habilitowany nauk ekonomicznych Adam Grzegorczyk
Paneliści: burmistrz Dariusz Zieliński, Barbara Jabłońska – prezes Towarzystwa Opieki nad Zabytkami Oddział w Czersku
14:00 – Zakończenie części oficjalnej i poczęstunek.

Przeczytaj też: Oni zaśpiewają dla nas: Ona tańczy dla mnie. Już w ten Weekend!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie