Informacje5 stycznia 2016, 08:45,

Akademia Zakodowanych Zalesie Górne

Stowarzyszenie Rodziców TU z Zalesia Górnego uruchomiło zbiórkę pieniędzy na wyposażenie Sali multimedialnej w budynku po gimnazjum. Potrzebujemy takiego miejsca gdzie nasze dzieci starsze i młodsze będą odkrywać swoje talenty związane z programowaniem. Poznanie swojej pasji jest czymś najcenniejszym co możemy im dać, żeby byli szczęśliwi w życiu. Zapraszamy na portal crowdfundingowego. Prosimy o wpłaty.

Akademia Zakodowanych Zalesie Górne

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Każda kwota ma znaczenie! Darowizny można odpisać od podatku. Ale.....jeśli nie uda nam się osiągnąć zamierzonej kwoty 4000 kampania zostanie uznana za nieudaną i pieniądze wrócą do tych co wpłacali. Ustalając kwotę 4000 byłam przekonana, że taka zwarta społeczność jak nasza Zalesiańska da radę ją zebrać. Jeśli znajdzie się 400 osób, które ofiarują po 10 złotych rządzimy! Może ktoś ofiaruje więcej, albo może dać dwa razy! Przyłączcie się, w grupie siła! Aktualne informacje na facebook.com/Akademia-Zakodowanych/ Akademia Zakodowanych Stowarzyszenie Rodziców TU.

AKADEMIA Z@KODOWANYCH jest projektem mającym na celu zebrać fundusze na wyposażenie sali multimedialnej w Zalesiu Górnym.W tym roku powierzono nam salę w budynku przeznaczonym na Centrum Kultury i Inicjatyw Lokalnych. Na specjalnym spotkaniu z młodzieżą i ich rodzicami wypracowaliśmy długą listę warsztatów komputerowych o jakich marzą tutejsze dzieci. Wiem, że to ich pragnienia wypływające z głębi serca – pracujemy wspólnie od 5 lat. Stworzyliśmy już wspaniały młody team naukowy. Atmosfera spotkań jest zawsze jak w Boże Narodzenie chwilę po rozpakowaniu prezentów. W końcu co ważniejszego można dzisiaj dać dzieciom niż poczucie własnej wartości, które wynika z realizowania odkrytej pasji.

Chcielibyśmy w nowym miejscu urządzić salę multimedialna z prawdziwego zdarzenia i zaprosić wszystkich chętnych, także dzieci z rodzin wielodzietnych, których w naszej okolicy statystycznie więcej niż w całej Polsce. Nasza sala będzie wyjątkowym miejscem nauki, realizacji i popularyzacji kodowania. Dzieci i młodzież z okolicy, nauczą się używać najnowszych programów np. do prezentacji (prezi), tworzyć własne gry komputerowe, drukować w 3D, poznają sposoby montowania video blogów pod okiem specjalistów, a także wiele więcej. Projekt Akademia Z@kodowanych to także system stypendiów, które pozwolą wszystkim chętnym skorzystać z zajęć. Dzięki tej kampanii chcemy zebrać fundusze na dwa z dziesięciu komputerów. Jeżeli zbierzemy więcej przeznaczymy całą nadwyżkę na fundusz stypendialny.

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=5&t=11678
Informacje6 stycznia 2016, 16:15,

Hej, kolęda, kolęda XXIV spotkanie z Pieśnią w Zalesiu Górnym

Szanowni, drodzy, kochani Przyjaciele Zalesia Górnego! Serdecznie Was zapraszam na XXIV Spotkania z Pieśnią - kolejne wspólne kolędowanie w środę, 6 stycznia 2016 roku. Spotkamy się w domu rodziny Wisłockich, siedzibie Fundacji Odrodzenie przy ul. Pionierów 11/13 w Zalesiu Górnym. Punktualnie o godzinie 16:15 rozpoczniemy spotkanie ze znanymi i nowymi, pięknymi kolędami. Jak zawsze prof. Grzegorz Nowik przygotuje niezwykłą gawędę, a Stanisław Szczyciński oprawi wieczór muzycznie. Śpiewniki w drodze. Zaproście przyjaciół i nieprzyjaciół, sąsiadów, znajomych i nieznajomych. Ewa Kozłowska w imieniu organizatorów i gospodarzy. Zapraszamy na XXIV spotkanie z Pieśnią w Zalesiu Górnym.

HEJ, KOLĘDA, KOLĘDA XXIV SPOTKANIE Z PIEŚNIĄ W ZALESIU GÓRNYM

Redakcja, 16 lipca 2019