Informacje15 marca 2008, 00:00,

Akademia Sztuki Konstancin - Rysunek Studyjny Modela

Konstanciński Dom Kultury oraz Stowarzyszenie Twórców Sztuk Plastycznych TRIADA zapraszają na Warsztat Otwartej Akademii Sztuki Rysunek Studyjny Modela. Warsztaty odbędą się w najbliższy poniedziałek 17 marca 2008 roku, w godzinach 18:00-21:00 w pracowni plastycznej Konstancińskiego Domu Kultury (ul. Jaworskiego 24, Konstancin Jeziorna). Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy na warsztaty do Konstancina!

Warsztat Otwartej Akademii Sztuki Rysunek Studyjny Modela

Organizatorem warsztatów jest Stowarzyszenie Twórców Sztuk Plastycznych TRIADA, które organizuje warsztaty plastyczne realizując zadanie gminy Konstancin w dziedzinie sztuki na 2008 rok. Podobne warsztaty odbędą się również w kwietniu 2008 roku. Konstanciński Dom Kultury, będzie informował na bieżąco o szczegółach warsztatów. Zapraszamy i zachęcamy szczególnie młodzież gimnazjalną, licealną i dorosłych, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński KONSTANCIN

Informacje11 marca 2008, 00:00,

I MISTRZOSTWA SAMORZ¡DOWCÓW GMIN POWIATU PIASECZYńSKIEGO W WIELOBOJU SPORTOWYM

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Piaseczno www.gosir-piaseczno.pl organizuje I Mistrzostwa Samorządowców Gmin Powiatu Piaseczyńskiego w Wieloboju Sportowym, które odbędą się 5 kwietnia 2008 roku w hali sportowo - widowiskowej, GOSiR Piaseczno ul. Gen. Wł. Sikorskiego 20, Piaseczno. Patronat honorowy nad Mistrzostwami objęła: Dorota Wysocka - Jońska Przewodnicząca Rady Gminy Piaseczno, natomiast patronat medialny objął Tygodnik Kurier Południowy www.kurierpoludniowy.pl, oraz nasz Prywatny Serwis Mieszkańców Powiatu Piaseczyńskiego www.powiat-piaseczynski.info

I MISTRZOSTWA SAMORZ¡DOWCÓW GMIN POWIATU PIASECZYńSKIEGO W WIELOBOJU SPORTOWYM

I Mistrzostwa Samorządowców Gmin Powiatu Piaseczyńskiego w Wieloboju Sportowym, mają na celu: popularyzację dyscyplin sportowych, jako aktywna forma czynnego wypoczynku, oraz integracja środowisk samorządowych. Zawody zostaną rozegrane w 5 dyscyplinach sportowych: tenis stołowy, piłka nożna, piłka siatkowa, pływanie, dart. Zawodnik może brać udział tylko w dwóch dyscyplinach. W grach zespołowych dopuszczane będą zespoły mieszane, piłka nożna 4 + bramkarz, piłka siatkowa 3 zawodników w tym minimum 1 kobieta obowiązkowo. W darcie i tenisie stołowym każda reprezentacja może wystawić maksymalnie po 6 zawodników ( 3 kobiety i 3 mężczyzn). Do pływania będzie można zgłosić maksymalnie 8 zawodników (4 kobiety i 4 mężczyzn). Turniej darta, tenisa stołowego oraz pływania będą rozgrywane indywidualnie w kategorii kobiet i mężczyzn. Pływanie zostanie rozegrane indywidualnie 25 m. styl dowolny dla kobiet, 25 m. styl dowolny dla mężczyzn oraz sztafeta 4*25 m. styl dowolny (druga i czwarta osoba start z wody).

W I Mistrzostwach Samorządowców Gmin Powiatu Piaseczyńskiego w Wieloboju Sportowym, mogą brać udział tylko etatowi pracownicy samorządów terytorialnych (starosta, burmistrz, wójt, sołtys, radni powiatów i gmin, pracownicy Urzędów Gmin jednostek komunalnych). W poszczególnych konkurencjach nie mogą startować trenerzy i instruktorzy danej dyscypliny sportu oraz osoby zrzeszone. Każda drużyna powinna posiadać jednolite stroje sportowe. Organizatorzy w Mistrzostwach Samorządowców Gmin Powiatu Piaseczyńskiego w Wieloboju Sportowym, przewidzieli nagrody: miejsca I-III medale dla zawodników, puchary dla drużyn. Dla wszystkich uczestników pamiątkowe koszulki.

I Mistrzostwa Samorządowców Gmin Powiatu Piaseczyńskiego program:
8:00 Zgłaszanie się i odprawa techniczna ekip sportowych.
8:30-12:00 Piłka nożna.
8:30-10:00 Pływanie.
10:15–10:30 Uroczyste otwarcie Mistrzostw.
10:00-13:00 Tenis stołowy.
12:00-16:30 Dart.
13:00-17:00 Siatkówka.
17:00 Podsumowanie wyników.
17:30 Zakończenie zawodów i wręczanie nagród.
18:00 Integracyjny grill.

Pisemne zgłoszenia należy zgłaszać do dnia 21 marca 2008 roku, pocztą na adres siedziby GOSiR Piaseczno; faxem 022 716-66-00/01 wew.37. lub pocztą elektroniczną na adres: inf@gosir-piaseczno.pl Formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie internetowej www.gosir-piaseczno.pl: zgłoszenie.doc Wpisowe w wysokości 35 zł od osoby, termin wpłaty do dnia 21.03.2008. na konto PKO S.A. Piaseczno 07 1060 0076 0000 4010 7009 8658 z dopiskiem WYSPORTOWANI SAMORZ¡DOWCY. Wszelkich informacji dotyczących imprezy udziela p. Katarzyna Kondraciuk pod telefonem: (022) 716-66-00 w 30, kom.0660-057-999. Regulamin I Mistrzostwa Samorządowców Gmin Powiatu Piaseczyńskiego w Wieloboju Sportowym. Zapraszamy mieszkańców powiatu piaseczyńskiego do kibicowania samorządowcom naszych gmin.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński PIASECZNO