Informacje13 kwietnia 2008, 00:00,

Akademia Sztuki Konstancin - Rysunek Postaci z Natury

Konstanciński Dom Kultury oraz Stowarzyszenie Twórców Sztuk Plastycznych TRIADA zapraszają na Warsztat Otwartej Akademii Sztuki Rysunek Postaci z Natury. Warsztaty odbędą się w najbliższy poniedziałek 14 kwietnia 2008 roku, w godzinach 18:00-21:00 w pracowni plastycznej Konstancińskiego Domu Kultury (ul. Jaworskiego 24, Konstancin Jeziorna). Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy na warsztaty do Konstancina!

Akademia Sztuki Konstancin

Powyższe zdjęcie zostało wykonane, podczas ostatnich warsztatów Otwartej Akademii Sztuki, które dobyły się 17 marca 2008 roku: Rysunek Studyjny Modela. Poniedziałkowe spotkanie Otwartej Akademii Sztuki, poświęcone będzie rysunkowi postaci z natury. Warsztaty przeznaczone są dla młodzieży i dorosłych, którzy chcą nauczyć się rysunku lub rozwinąć posiadane umiejętności. Zapraszamy do Akademii Sztuki w Konstancinie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców Konstancin

Informacje9 kwietnia 2008, 00:00,

IV PRZYGODOWY RAJD INTEGRACYJNY KONSTANCIN

Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna www.konstancinjeziorna.pl poinformował, że 12 kwietnia 2008 roku na ulice i szlaki Konstancina wyruszy IV Przygodowy Rajd Integracyjny. Czwarty Rajd Przygodowy współorganizowany jest przez konstancińskie firmy i instytucje: Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, Starą Papiernię, Metsa Tissue SA, Fundację Nasza Ziemia, Centrum Kształcenia i Rehabilitacji CKiR w Konstancinie, Klub Sportowo - Turystyczny Traper oraz ZHP Hufiec Konstancin.

IV PRZYGODOWY RAJD INTEGRACYJNY W KONSTANCINIE

Celem rajdu jest promocja turystyki i rekreacji na świeżym powietrzu oraz piękna Konstancina i okolic. Przy okazji chcemy zarazić uczestników imprezy bakcylem segregacji odpadów. Zbieranie makulatury na prawdę chroni środowisko, a z kilograma tego surowca można wyprodukować np. rolkę papieru toaletowego. Jak ważna jest dbałość o środowisko przekonają się zapewne nasi rajdowicze po wyruszeniu na bezdroża Konstancina. Organizatorzy zachęcają do zabrania ze sobą aparatów fotograficznych i do uwiecznienia niezwykłych znalezisk, uroczych miejsc i pięknych chwil.

Organizatorzy zapraszają 3-osobowe drużyny (piesze), które będą podzielone na trzy kategorie wiekowe (o przydziale do kategorii decyduje wiek najmłodszego uczestnika). Rajd Przygodowy startuje około godziny 12:00. Organizatorzy jak zawsze zapewniają też wiele niespodzianek! Zapraszamy na IV Przygodowy Rajd Integracyjny do Konstancina!
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców Konstancin