Informacje11 kwietnia 2013, 00:00,

AKADEMIA M£ODEGO BOHATERA RATOWNIKA GÓRA KALWARIA - ZAPROSZENIE NA ZAJęCIA

Piaseczyńskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe i Drużyna Ratunkowo - Poszukiwawcza w Górze Kalwarii serdecznie zapraszają na zajęcia Akademii Młodego Bohatera - Ratownika. Spotkanie informacyjne odbędzie się 13 kwietnia 2013 roku o godz. 10.00 na basenie w Górze Kalwarii. Projekt dofinansowanym przez UMiG Góra Kalwaria.

AKADEMIA M£ODEGO BOHATERA RATOWNIKA GÓRA KALWARIA

Akademia Młodego Bohatera - Ratownika to program zajęć stworzony przez Piaseczyńskie WOPR - Drużynę Ratunkowo - Poszukiwawczą w Górze Kalwarii specjalnie dla młodzieży w wieku gimnazjalnym i ponad gimnazjalnym z terenu naszej gminy. Głównym celem zajęć jest zachęcenie młodzieży do aktywnego spędzania wolnego czasu poprzez doskonalenie umiejętności pływackich i pozyskiwanie umiejętności związanych z udzielaniem pierwszej pomocy przed medycznej.

AKADEMIA M£ODEGO BOHATERA RATOWNIKA GÓRA KALWARIA

Program zawiera ponad 60 godzin aktywnych zajęć zarówno na basenie jak również na wodach otwartych. Uczestnicy Akademii będą mogli nauczyć się rożnych styli pływackich, w tym technik pływania stylami ratowniczymi, posługiwania się sprzętem ratowniczym, zasad udzielania pierwszej pomocy osobie poszkodowanej, zasad pracy na łodzi ratunkowej, poznają sprzęt do nurkowania. Nauczą się również pracy w grupie jak i odpowiedzialności nie tylko za siebie ale i za członka zespołu.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Informacje11 kwietnia 2013, 00:00,

Koncert z okazji rocznicy śmierci Kaczmarskiego

Manaus oraz 8 Ball Club w Piasecznie zapraszają na wyjątkowy koncert z okazji 9. rocznicy śmierci Jacka Kaczmarskiego, który odbędzie się 13 kwietnia 2013 roku, start o godzinie 21.00. Wstęp 10 zł. Podczas koncertu, utwory we własnych aranżacjach wykonają: Arkadiusz Zewar (gitara, śpiew), Paweł Górski (gitara, śpiew) oraz Miłosz Oleniecki (pianino).

KONCERT Z OKAZJI ROCZNICY ŚMIERCI KACZMARSKIEGO

8 Ball Club, znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku). Strona internetowa klubu: www.8ballclub.pl W imieniu Kamila z klubu bilardowego, zapraszam Was na sobotni koncert w 8 Ball Club.

autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno