Informacje26 listopada 2015, 18:00,

Agnieszka Walczak-Chojecka - spotkanie w Klubie Klasy Kobiet


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Zapraszamy na spotkanie autorskie, które odbędzie się 26 listopada 2015 roku o godz. 18.00 z inicjatywy Klubu Klasy Kobiet w restauracji Gusto. O swojej powieści "Włoska symfonia" opowiadać będzie Agnieszka Walczak-Chojecka. To będzie niezwykle kobiecy wieczór ze zmysłową powieścią. Miejsce: GUSTO Restauracja i Winoteka ul. Słowicza 1e, Mysiadło.

AGNIESZKA WALCZAK-CHOJECKA - SPOTKANIE W KLUBIE KLASY KOBIET

Agnieszka Walczak-Chojecka jest autorką poczytnych powieści obyczajowych. Zaczęła zajmować się literaturą już w wieku... pięciu lat. Wtedy to ułożyła swój pierwszy wiersz. Później publikowała między innymi w „Poezji” i „Nowym wyrazie”. Pisała słowa piosenek, współpracując m.in. z Piotrem Rubikiem w początkach jego kompozytorskiej kariery. Ich wspólne utwory wykonywał Emilian Kamiński. Jej artystyczne pasje nie ograniczały się wyłącznie do słowa pisanego. Zagrała jedną z głównych ról w filmie pt. „Grzechy dzieciństwa”, oraz śpiewała w awangardowym zespole. W czasie studiów na Filologii Słowiańskiej UW (w latach: 1986 – 92) Walczak-Chojecka zajmowała się tłumaczeniami literatury z języka serbskiego, którego nauczyła się mieszkając ponad cztery lata w Belgradzie. Była współpracownikiem Radia Belgrad, III programu Polskiego Radia oraz pisała do czasopism muzycznych. Na kolejne dwadzieścia lat Agnieszkę Walczak-Chojecką pochłonęła praca w biznesie. Zajmowała najwyższe stanowiska - w tym Dyrektora Marketingu i Doradcy Zarządu, w dużych korporacjach. Odnosiła zawodowe sukcesy. Jednak w połowie 2012 roku zakończyła pracę w biznesie i powróciła do twórczości. Owocem tego są jej powieści: "Dziewczyna z Ajutthai", "Gdy zakwitną poziomki" oraz "Włoska symfonia". Więcej informacji: www.walczak-chojecka.pl

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Marcin Borkowski, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=8160&start=15
Informacje26 listopada 2015, 19:00,

BALI z dziećmi w krainie Bogów - Klub Podróżnika Konstancin-Jeziorna


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

26 listopada 2015 roku o godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie Klubu Podróżnika w Konstancinie nt.: BALI z dziećmi w krainie Bogów. Miejsce: KDK Hugonówka, Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny. Zapraszamy na podróż po Bali.

BALI z dziećmi w krainie Bogów - Klub Podróżnika Konstancin-Jeziorna

Opowieść o wyprawie do Indonezji. Po drodze był Singapur oraz archipelag wysp Gili. Samą wyspę Bali bohaterowie spotkania zjechali wzdłuż i wszerz. W pokazie odwiedzimy miejsca znane oraz jeszcze nieodkryte przez turystów. Spotykamy balijskich bogów, zobaczymy tradycyjne tańce, takie jak Kecak, Barong czy Fire Dance, obejrzymy spektakl w teatrze cieni i przyjrzymy się pracy rzemieślników i artystów w Ubud. Zajrzymy też pod wodę podglądać życie na rafie…

Anna i Krzysztof Kobusowie - fotografowie i dziennikarze, uwielbiający włóczęgę z dala od utartych szlaków, egzotyczne podróże oraz odkrywanie Polski. Autorzy serii książek „Mali podróżnicy w wielkim świecie” (wyd. National Geographic) gdzie pokazują świat przez pryzmat wyjazdów z dziećmi. W serii ukazała się książka „BALI”!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Marcin Borkowski, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=5034&start=30

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie