Informacje21 lipca 2017, 19:00,

Agentka - kino plenerowe Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


21 lipca 2017 roku o godz. 21.00 na parkingu miejskim przy ul. Sierakowskiego w Piasecznie, rozpocznie się trzeci z dziewięciu zaplanowanych w tym roku seansów filmowych w ramach cyklu Piaseczyńskie Kino Plenerowe 2017. Tego dnia zobaczymy film pt: Agentka (2015), gatunek: komedia / akcja, reżyseria i scenariusz: Paula Feiga.

AGENTKA - KINO PLENEROWE PIASECZNO

Agentka to parodiująca filmy o przygodach superagenta Jamesa Bonda komedia sensacyjna z nominowaną do Oscara Melissą McCarthy (Druhny, Gorący towar). Susan Cooper jest skromnym i niedocenianym analitykiem pracującym dla CIA. Gdy działający w ukryciu agenci zostają zdekonspirowani, Susan musi porzucić wygodne biurko i wkroczyć do akcji. Jej zadaniem jest rozpracować szajkę handlarzy bronią i zapobiec światowemu kryzysowi. Brak doświadczenia nadrabia brawurą i nieszablonowymi metodami działania, które budzą grozę zarówno jej przeciwników, jak i przełożonych.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje21 lipca 2017, 19:45,

3:10 do Yumy - kino plenerowe w Konstancinie-Jeziornie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

21 lipca 2017 roku o godz. 21.45 zapraszamy do kina plenerowego w Konstancinie, podczas którego odbędzie się projekcja filmu pt. 3:10 do Yumy w reż. Jamesa Mangold. Wstęp wolny. Miejsce: Amfiteatr w Parku Zdrojowym w Konstancinie-Jeziornie.

3:10 DO YUMY - KINO PLENEROWE W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

3:10 do Yumy - Farmer (Christian Bale) desperacko walczy o utrzymanie rancza i swojej rodziny podczas przedłużającego się okresu suszy. Potrzebując pieniędzy na budowę studni, zgłasza się jako ochotnik do transportowania przestępcy (Russell Crowe), za co ma otrzymać wręcz śmieszne wynagrodzenie - zupełnie nieproporcjonalne do stopnia ryzyka całej eskapady. Ma go doprowadzić w ręce władz do miasteczka, z którego odjeżdża pociąg do Yumy i to na dodatek: w ściśle określonym czasie. Jednak od samego początku ich "znajomości" kryminalista próbuje skusić farmera olbrzymią gotówką pochodzącą z ukrytego łupu. W zamian chce jedynie stworzenia okazji do ucieczki...

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie