Informacje1 czerwca 2017, 19:54,

Agencja Pocztowa w Piasecznie ul. Jana Pawła II 9 / lok. 2a


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług Poczty Polskiej S.A w Agencji Pocztowej w Piasecznie na ul. Jana Pawła II 9/lok.2a Agencja Pocztowa czynna jest w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach : 10:00-20:00 z przerwą techniczną w godz. 14:30-15:30 tel. 22 487 95 85

AGENCJA POCZTOWA W PIASECZNIE UL. JANA PAWŁA II 9 / LOK. 2A

W Agencji Pocztowej realizowane są m.in. następujące usługi Poczty Polskiej S.A.:
* przyjmowanie przesyłek - listów i paczek
* przyjmowanie wpłat na rachunki bankowe
* przyjmowanie przekazów pocztowych
*sprzedaż znaczków, kopert, opakowań , towarów handlowych - wystawianie faktur
* wydawanie przesyłek awizowanych

ZAPRASZAMY!

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje1 czerwca 2017, 20:04,

XII edycja Konkursu Fotograficznego Mazowsze Bliskie Sercu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Mazowsze temat rzeka - pod takim hasłem ruszyła właśnie dwunasta edycja konkursu fotograficznego „Mazowsze bliskie sercu”. To szansa dla fotografów amatorów. Do wygrania są bowiem warsztaty fotograficzne pod okiem specjalistów z ASP – w pierwszym etapie oraz karty podarunkowe na zakup sprzętu fotograficznego w drugim. Prace można nadsyłać do 30 czerwca br.

XII EDYCJA KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO MAZOWSZE BLISKIE SERCU

Hasło tegorocznej edycji nie jest przypadkowe. Nawiązuje do obchodzonego w tym roku „Roku Rzeki Wisły” oraz nowego albumu i przewodnika wydanych z tej okazji przez samorząd województwa mazowieckiego. Obie pozycje noszą tytuł „Mazowsze z biegiem Wisły” i ukazują województwo mazowieckie przez pryzmat największej polskiej rzeki. Organizatorzy liczą, że nadesłane na konkurs prace odzwierciedlą przeżycia oraz emocje związane z podróżowaniem i odkrywaniem niezwykłych, urokliwych i malowniczych miejsc na Mazowszu. – W tym roku organizujemy dwunastą już edycję konkursu fotograficznego „Mazowsze bliskie sercu”. Tym razem pod hasłem „Mazowsze – temat rzeka”. A to dlatego, że właśnie w tym roku zarówno w kraju, jak i na Mazowszu obchodzimy „Rok Rzeki Wisły”. Chcemy zachęcić Mazowszan do podróżowania po naszym regionie i odwiedzania jego ciekawych, malowniczych i tajemniczych zakątków. Czekamy na oryginalne i wyjątkowe zdjęcia. Do udziału w konkursie zachęcam wszystkich fotografów amatorów – zaprasza Izabela Stelmańska, zastępca dyrektora Departamentu Kultury, Promocji i Turystyki UMWM.

Co zrobić, aby wygrać w konkursie?
Wystarczy chwycić za aparat i zrobić oryginalne zdjęcie nawiązujące do tegorocznej tematyki. Ważne, aby nadesłane zdjęcia były wysokiej jakości i nawiązywały do hasła konkursu „Mazowsze – temat rzeka”. Prace konkursowe oceni jury.

Kto może wziąć udział w konkursie?
Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich fotografów amatorów – zarówno tych pełnoletnich, jak i nieco młodszych. W przypadku osób nieletnich potrzebna jest zgoda rodziców.

Jak wziąć udział w konkursie?
Należy zrobić zdjęcia wpisujące się w tematykę tegorocznej edycji konkursu, wypełnić formularz konkursowy, zeskanować go i wszystko razem przesłać mailem na adres konkurs.fotograficzny@mazovia.pl. Każdy z uczestników może zgłosić maksymalnie dwa zdjęcia. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 czerwca br.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

XII EDYCJA KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO MAZOWSZE BLISKIE SERCU

Etapy konkursu
Konkurs składa się z dwóch etapów. W pierwszym z wszystkich prac zgłoszonych do konkursu jury wybierze 10 najlepszych. Ich autorzy wezmą udział w weekendowych wyjazdowych warsztatach fotograficznych organizowanych wspólnie przez samorząd województwa mazowieckiego i ASP w Warszawie. W drugim etapie jury dokona oceny zdjęć wykonanych podczas warsztatów fotograficznych i wybierze trzy najlepsze.

Nagrody dla laureatów
Autorzy zwycięskich prac zostaną nagrodzeni kartami podarunkowymi do sklepu fotograficznego – za zajęcie pierwszego miejsca w wysokości 600 zł, II – 500 zł, a za III – 400 zł. Przyznana zostanie również nagroda publiczności (internautów) – karta podarunkowa do sklepu fotograficznego o wartości 400 zł. Otrzyma ją ta osoba, której zdjęcie zdobędzie najwięcej głosów – like’ów w głosowaniu trwającym na profilu na facebooku „Mazowsze Serce Polski”. Regulamin konkursu oraz formularze, które uczestnicy powinni wypełnić, zeskanować i przesłać są dostępne na stronie www.mazovia.pl w zakładce Konkursy/Szkolenia. Szczegółowe informacje o konkursie można otrzymać pod nr tel. (22) 59 79 228 lub wysyłając pytania na adres e-mail: konkurs.fotograficzny@mazovia.pl.

Marta Milewska
Rzeczniczka Prasowa
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie