Informacje21 maja 2007, 00:00,

Afrykańskie Impresje - spotkanie z Mariuszem Kurcem

Biblioteka Publiczna w Piasecznie zaprasza na spotkanie z podróżnikiem i obieżyświatem Mariuszem Kurcem, który właśnie powrócił z podróży po kontynencie afrykańskim. Spotkanie odbędzie się 30 maja 2007 roku, o godzinie 9:00 w czytelni Biblioteki przy ulicy Kościuszki 49 w Piasecznie. Opowieści Mariusza Kurca uzupełni materiał filmowy. Serdecznie zapraszamy!

Informację otrzymaliśmy od Katarzyny Hernik z Ośrodka Kultury w Piasecznie, w ramach naszej współpracy (współpracują z nami).

Informacja od nas: Mariusz Kurc jest obieżyświatem, który wędrówkę po świecie traktuje jako sposób na życie i w niej się realizuje! Ciekawe sytuacje, często niebezpieczne jak i śmieszne momentami to nieodzowny element wypraw Mariusza, największą chyba jednak radość widz osiąga dzięki egzotyce krajobrazów, ludzkich zachowań, odwiedzanych przez podróżnika miejsc. Mariusz Kurc jest podróżnikiem bez barier. W pierwszą podróż wybrał się mając 18 lat. Autostopem przejechał Europę. Do tej pory zwiedził kilkadziesiąt krajów w Azji, Indiach i Afryce. Mariusz Kurc podróżuje samotnie, bo jak mówi - najbardziej ceni sobie wolność. Każda jego wyprawa jest zarazem wyprawą w głąb siebie i hartowaniem charakteru.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Informacje18 maja 2007, 00:00,

Trzecia wyprzedaż garażowa odbędzie się na Dzień Matki

Ze względu na duże powodzenie wcześniejszych wyprzedaży zapraszamy na kolejna - trzecią już wyprzedaż garażową, która odbędzie się w następny weekend, czyli 26 i 27 maja 2007 roku, w godzinach: od 10:30 do 16:00 w Chylicach (Konstancin-Jeziorna) przy ulicy Broniewskiego 2A. Tym razem pośród ponad 2000 ceramicznych wyrobow znajdziecie: doniczki, wazony, butle, tacki, figurki ogrodowe, sloniki, miski, porcelane.

Na tej wyprzedaży pojawią się również wyroby do samodzielnej dekoracji: budda, doniczki, sloniki etc. Kup taki wyrób i sam zdecyduj, jaki nadasz mu wygląd. Figurka ogrodowa tygodnia bedzie żaba - cena regularna 36,60 zł na naszej wyprzedaży 20,00 zł. Figurki są wykonywane w 100% ręcznie z wysokiej jakości surowców (nie są to figurki gipsowe ani gliniane). Figurki malowane są ręcznie ekologicznymi farbami. Oczka na figurkach malowane są w 3 etapach. W szerokiej gamie wyrobów ogrodowych znajdą Państwo: jeże, żaby, żółwie, pszczoły, gnomy, grzybki, dżdżownice, biedronki itp.

Zdjęcie z wyprzedaży garażowej z dnia: 12 i 13 maja 2007
kliknij aby powiększyć

Na najbliższej trzeciej już wyprzedaży będzie ponad 600szt doniczek. Wszystkie przecenione od 20% do 90% w zaleznosci od serii i gatunku. W asortymencie ceramiki znajda Państwo bogaty wybór doniczek do wnętrz oraz donic ogrodowych, gotowe zestawy doniczek z kaktusem (nie sukulentem), świeczniki, serwetniki, wazony do suchych kompozycji w różnorodnej gamie kształtów oraz w wielu opcjach kolorystycznych.

Pamiętajcie, że 26 maja jest Dzień Mamy: wybierając upominek, szczególnie dla osoby bliskiej naszemu sercu. Pragniemy, aby był on niepowtarzalny, wyjątkowy, niezapomniany. Niestety często w gąszczu codziennych spraw zdarza nam się zapomnieć o urodzinach, imieninach, rocznicy, czy nawet czasami Dniu Mamy. U nas znajda Państwo mnóstwo unikatowych wysokiej jakości gwarantujemy niepowtarzalność wyrobu oraz to ze wszystko, co Państwo nabywacie jest w 100% wykonane ręcznie. W naszym asortymencie znajdą Państwo szeroki wybór ceramicznych: mis, wazonów, butli, kominków zapachowych, flakonów, tac, kielichów, świeczników, popielniczek. Ceny wyrobów na 3ciej wyprzedazy pierwszy raz juz od 50 groszy.

Również na naszej wyprzedaży zapisy na indywidualne zajecia z ceramiki (max do 4 osób). Część asortymentu można zobaczyć na stronie internetowej: sharmlover. Chcesz uzyskać więcej informacji zadzwoń: 0506 504 833 lub napisz na adres mailowy: kasiahendren@hotmail.com

Powyższą informację o wyprzedaży otrzymaliśmy mailem od Kasi Hendren. Poprzednie informacje o wyprzedaży garażowej: wyprzedaż garażowa wyrobów dekoracyjnych i ogrodowych (2007-04-19), oraz kolejna wyprzedaż garażowa już w najbliższy weekend (2007-05-08).

Jeżeli wiecie o jakimś wydarzeniu, które ma mieć miejsce w naszym regionie, lub sami coś organizujecie to poinformujcie nas o tym wysyłając informację mailem na nasz adres: info@powiat-piaseczynski.info, lub pisząc nam o tym na forum mieszkańców. Z przyjemnością umieścimy informację w naszym serwisie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Konstancin Jeziorna