Informacje24 kwietnia 2015, 19:00,

AdsoN, KOLOROFONIA i Ob'darty Borsuk - koncert KONTAKT #12


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Centrum Kultury Piaseczno zaprasza mieszkańców na koncert KONTAKT, podczas którego wystąpią zespoły: AdsoN, KOLOROFONIA i Ob'darty Borsuk. Koncert odbędzie się 24 kwietnia 2015 roku o godz. 19.00. Miejsce: Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny. Celem projektu KONTAKT jest promowanie lokalnej twórczości - na terenie powiatu jest wielu grających amatorów, którzy nie mają okazji na zaprezentowanie się szerszej publiczności.

AdsoN, KOLOROFONIA i Ob'darty Borsuk - koncert KONTAKT #12

ADSON reprezentant Konstancina. Pod pseudonimem występuje od 7 lat. W duecie z Przkrętem koncertował zarówno w swych rodzinnych stronach, jak i poza nimi, nie wyłączając Piaseczna, gdzie grali na imprezach z cyklu Rap Rewir. Tym razem Adson zaprezentuje się solo, a na scenie towarzyszyć mu będzie DJ KOTYN.

KOLOROFONIA reprezentujący Piaseczno raper, znany jako KOLO zaprezentuje swój projekt KOLOROFONIA. Ten niepowtarzalny „one-man show”, w którym poza muzyką usłyszymy historie z wojaży i obserwacje z życia nigdy nie ma ustalonego scenariusza i za każdym razem wygląda inaczej.

OB'DARTY BORSUK osobnik niewiadomego pochodzenia. Obywatel świata. Zaprezentuje premierowy materiał, o którym wiadomo jedynie, że będzie obrazoburczy. Na scenie towarzyszyć mu będzie DJ WRON.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=9228&start=15
Informacje25 kwietnia 2015, 09:30,

Obchody Światowego Dnia Tai Czi i Czi Kung w Akademii Cudów


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

25 kwietnia 2015 roku zapraszamy do Akademii Cudów na obchody Światowego Dnia Tai Czi i Czi Kung. Od kilkunastu lat dzień ten celebrowany jest, aby przybliżyć wszystkim ludziom ideę ćwiczeń Tai Czi i Czi Kung pomagających korzystać ze zdrowotnych dobrodziejstw Czi – energii życia.

Obchody Światowego Dnia Tai Czi i Czi Kung w Akademii Cudów

Jak co roku, w ostatnią sobotę kwietnia godz. 10.00, wokół całej Kuli Ziemskiej, od Wschodu do Zachodu, przez 24 godziny, przetacza się fala energii Czi. Wszyscy jednocześnie, na całym świecie wykonują przez godzinę te ćwiczenia. Wraz z budzącym się dniem stajemy się częścią tej fali, częścią odwiecznego oddechu życia, który obejmuje całą naszą planetę.


Pod okiem doświadczonych instruktorów poznasz i poćwiczysz: Czi kung Styl Lecącego Żurawia, Czi kung Promiennego Lotosu, Tai czi Yang oraz spektakularne Tai czi z mieczem. Zapraszamy do wspólnych ćwiczeń. Zbieramy się o godz. 9.45. Pamiętajcie o wygodnym, niekrępującym stroju. Jeśli będzie pogoda- ćwiczymy na dworze. Miejsce: Akademia Cudów w Nowej Iwicznej przy Granicznej 19. Więcej szczegółów na: www.akademiacudow.pl

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=13&t=11077

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie