Informacje19 maja 2007, 00:00,

Active Rock Party - Rockoteka Wodzireja Zenka Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Piasecznie zaprasza na imprezę Active Rock Party, która odbędzie się w sobotę 19 maja 2007 roku, o godzinie 19:00 w sali Ośrodka Kultury w Piasecznie, przy ulicy Kościuszki 49. Active Rock Party, czyli Rockoteka Wodzireja Zenka. Wstęp na rockotekę 6 złotych.

Informację otrzymaliśmy od Katarzyny Hernik z Ośrodka Kultury w Piasecznie, w ramach naszej współpracy (współpracują z nami).
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje19 maja 2007, 00:00,

Bajkowa Niedziela Dla Maluchów spektakl Ropuch i tęcza

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Piasecznie na najbliższą niedzielę przygotował dzieciom: Bajkową Niedzielę Dla Maluchów. Ośrodek Kultury mieszczący się przy ulicy Kościuszki 49 zaprasza 20 maja 2007 roku, na godzinę 16:00. Bajkowa Niedziela Dla Maluchów, spektakl teatralny dla dzieci i rodziców: Ropuch i tęcza, przygotowany został przez Agencję Imprez Estradowych Artimes. Wstęp 8 złotych.

Bajkowa Niedziela Dla Maluchów spektakl Ropuch i tęcza

Informacja od nas: Ropuch i tęcza to bajka kostiumowa przedstawiająca świat natury, w którym głównym bohaterem jest Ropuch. Towarzyszą mu motyl, tęcza i pająk. Bajka pokazuje, że na przyjaźń nie ma wpływu wygląd, tylko serce. Wartka akcja, dobra zabawa. Jeżeli Twoje dziecko lubi spektakle, to na pewno będzie zadowolone!
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno