Informacje26 lutego 2016, 19:00,

ABSOLUTNIE Młynarski w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


26 lutego 2016 roku czołowi lokalni artyści zaśpiewają znane i uwielbiane piosenki Młynarskiego pn: ABSOLUTNIE Młynarski. Będzie to już trzeci z cyklu koncert poświęcony promocji polskiej piosenki. Dwa poprzednie przypominały twórczość Czerwonych Gitar oraz Agnieszki Osieckiej. Bohaterem tegorocznego, niezwykłego spotkania muzycznego będzie Wojciech Młynarski, twórca około 2 tys. piosenek, których teksty towarzyszą nam, czasem nieświadomie, również dziś, w codziennych rozmowach, żartach, komentarzach. Na koncert zapraszamy od godz. 19.00 do Domu Kultury w Piasecznie przy ul. Kościuszki 49. Bilety w cenie 10 zł będą do nabycia w kasach Centrum Kultury.

ABSOLUTNIE MŁYNARSKI W PIASECZNIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Martin, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=11791
Informacje26 lutego 2016, 17:30,

Koncert Sławka Tomczyka Agrestha


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

26 lutego 2016 roku odbędzie się koncert Sławka "Agrestha" Tomczyka w Józefosławiu. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Filii Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Piaseczno w Józefosławiu, o godzinie 17.30. Wstęp wolny!

KONCERT SŁAWKA TOMCZYKA AGRESTHA

Sławek Agresth Tomczyk - urodzony w Kozienicach tak dawno, że aż nie warto tego wspominać. Gitarzysta, wokalista, harmonijkarz. Prezentuje styl należący do szeroko pojętej "Krainy Łagodności", jednakże utworów przez niego wykonywanych nie da się jednoznacznie sklasyfikować. Są one wzajemnym przenikaniem się piosenki poetyckiej, muzyki klasycznej, bluesa, jazzu... Zawodowo: nauczyciel gry na instrumencie (gitara) oraz wykonawca sceniczny. Można go usłyszeć w recitalach piosenki autorskiej, jak również programach poświęconych twórczości innych twórców i wykonawców (Jacek Kaczmarski, Edward Stachura).

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie