Informacje17 czerwca 2016, 19:30,

Abelard Giza: Proteus Vulgaris - Szara Eminencja Stand-upu Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Na zakończenie drugiego sezonu stand-upowego w Szarej Eminencji Piaseczno wystąpi jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich stand-uperów - Abelard Giza. Jest to pożegnalna trasa jego programu "Proteus Vulgaris", którego opisywać nie trzeba, po prostu przyjdźcie to zobaczyć. Jako support zagra Adam Van Bendler - trójmiejski komik oraz producent ambitnych i przezabawnych klipów na YouTube. Całość jak zawsze poprowadzi Tomek Kołecki Stand-up - najmłodszy komik w Polsce, mieszkaniec Józefosławia. Zapraszamy na wieczór stand-upu.

ABELARD GIZA: PROTEUS VULGARIS - SZARA EMINENCJA STAND-UPU PIASECZNO

Spotkanie odbędzie się w piątek 17 czerwca 2016 r. o godz. 19.30. (wstęp od 19:15). Miejsce: Szara Eminencja Piaseczno ul. Sienkiewicza 11 w Piasecznie tel. 885 05 04 05 www.szaraeminencja.com Bilety: 40 zł do kupienia w barze @Szara Eminencja x Piaseczno. Dodatkowa informacja od organizatorów: podczas występu kuchnia wstrzyma pracę / tego dnia nie będą obowiązywały rezerwacje konkretnych miejsc.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje18 czerwca 2016, 10:00,

Piknik na Powitanie Lata Bogatki


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

18 czerwca 2016 roku Klub Kultury w Bogatkach zaprasza na Piknik Powitanie Lata. W programie: animacje dla dzieci, przedstawienie dla dzieci, iluzja na wesoło, zawody sportowe, ceramika, DJ, zabawa taneczna. Miejsce pikniku ul. Królewska, Bogatki (boisko). Zapraszamy!

Piknik na Powitanie Lata Bogatki

W ramach pikniku w Bogatkach odbędzie się turniej piłki plażowej, pokazy strażackie i bajka dla dzieci pt. "Szewczyk Dratewka". Na turniej piłki plażowej, zaplanowany w godz. 9.00-14.00, obowiązują zapisy u pana Tomasza Trębickiego pod nr. tel. 609-213-011. Od godz. 14.00 zapraszamy na pokazy strażackie OSP Bogatki, bajkę dla dzieci "Szewczyk Dratewka", animacje i dmuchańce dla dzieci. Nie zabraknie przejazdów na kucykach, muzyki puszczanej przez DJ, stoisk z rękodziełem, malowania buziek i kuchni polowej. A wszystko to na placu OSP przy ul. Królewskiej 91 w Bogatkach. Na imprezę zapraszają Sołtys z Radą Sołecką wsi Bogatki, Centrum Kultury w Piasecznie, Klub Kultury w Bogatkach, OSP Bogatki, Stowarzyszenie Sportowe Wiking.

PIKNIK NA POWITANIE LATA BOGATKI

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie