Informacje15 stycznia 2013, 00:00,

AB OVO teatr improwizowany w Szarej Eminencji

Restauracja Szara Eminencja serdecznie zaprasza mieszkańców na wieczór komedii improwizowanej z grupą AB OVO. Spektakl z udziałem publiczności odbędzie się w najbliższy czwartek 17 stycznia 2013 roku o godz.20:00 (wstęp od 19:30, nie przewidziane są rezerwacje miejsc). Szara Eminencja znajduje się przy ul. Sienkiewicza 11 (stare kino) w Piasecznie. Wstęp 15 zł (bilety w barze Szarej Eminencji). Zapraszam na występ AB OVO w Piasecznie.

SPEKTAKL TEATRU IMPROV AB OVO

Improv to szlachetne podglądanie procesu tworzenia, w którym publiczność decyduje o przebiegu spektaklu, to rodzaj przedstawienia, podczas którego widz staje się po części twórcą: decyduje o jego przebiegu, zadanie aktorów to: przedstawić tu i teraz to, co widz proponuje. Aktorzy w ułamku chwili wymyślają riposty i kierują scenką ku zaskakującemu rozwiązaniu. W ten sposób w ciągu 1,5 godziny przed oczami widza przewija się cały repertuar tworzony ad hoc komicznych scen. Każde spotkanie jest niepowtarzalne, przez co w nieskończoność ciekawe. Grupę TEATRALN¡ AB OVO tworzą: Dorota Grojainow, Agnieszka Bajer, Katarzyna Michalska, Olga Miłaszewska, Jasiek Aleksandrowicz-Krasko, Robert Kibalski, Wojtek Medyński, Piotr Wesołowski, Piotr Wyżykowski. Więcej informacji na ich temat, możecie znaleźć na ich stronie internetowej: www.teatrabovo.pl

autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Informacje15 stycznia 2013, 00:00,

Koncert zespołu ROXTA w Mykwie Piaseczno

Bar Mykwa Piaseczno serdecznie zaprasza mieszkańców na wieczór z zespołem ROXTA. Koncert odbędzie się w najbliższy piątek 18 stycznia 2013 roku o godz. 20.45. Bar Mykwa znajduje się w budynku przy ul. Zgoda 1a (przy parkingu, między Rynkiem a Parkiem) w Piasecznie. Wstęp wolny! Zapraszamy na piątkowy koncert zespołu Roxta w Mykwie.

KONCERT ZESPO£U ROXTA W MYKWIE PIASECZNO

ROXTA, czyli hard blues coon… Zespół powstał w 2000 w Warszawie z inicjatywy Roxty - gitara, vocals. Wkrótce do zespołu dołączył Mateyco - basista i perkusista Jeep. Rok później Munga zastępuje Jeepa. Po rozpadzie oryginalnego składu Roxta tworzy różne konfiguracje, lecz dopiero w 2011 następuje powrót do pierwotnego składu. Jeśli coś można dodać, to fakt, że warszafkowy ROXTA to wyjątkowy człowiek, wyjątkowy muzyk, prawdziwa osobowość sceny offu i nie tylko… na codzień spotykany w warszawskich klimatach Kliniki, Radio Luxemburg, Skład Butelek itp… Team Roxta - Mateyco to Rock`n`roll Animals - najgroźniejsze zwierzęta sceniczne w Polsce - znów atakują. Munga bębni po zakamarkach umysłu.

Koncerty zespołu Roxta to autentyczny żywiołowy blues, rock'n'rooll w chilloutowym wydaniu. Prezentują zdecydowanie własny repertuar wokalno-instrumentaly, choć często przepleciony piosenkami m.in. Muddy’ego Watersa, J.L.Hookera, The Rolling Stones, Claptona czy Hendrixa. Z premedytacją można zaznaczyć, że każdy grany przez band kawałek podbije maniaków gatunku. Więcej informacji na stronie internetowej: www.myspace.com/roxtahard
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno