Informacje9 września 2018, 10:00,

90-lecie OSP Złotokłos

9 września 2018 roku świętować będziemy 90-lecie OSP Złotokłos. Jubileusz odbędzie się na terenie jednostki przy ul. 3 Maja 30. Z okazji jubileuszu Piaseczyńsko-Grójecka Kolej Wąskotorowa przygotowała specjalny rozkład jazdy pociągu. Szczegóły na stronie kolejka-piaseczno.pl Podczas pikniku nie zabraknie strefy gastronomicznej i dmuchańców dla dzieci.

90-LECIE OSP ZŁOTOKŁOS

90-lecie OSP Złotokłos program:
12.00 – Msza św. polowa
13.00 – ceremoniał strażacki
14.45 – koncert orkiestry dętej
15.20 – występ iluzjonistki
16.00 – koncert zespołu SOLO TRES
17.00 – pokazy strażackie
18.00-22.00 – zabawa taneczna przy koncercie zespołu LIFE CLUB BAND

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

90-LECIE OSP ZŁOTOKŁOS

90-lecie OSP Złotokłos program:
12.00 – Msza św. polowa
13.00 – ceremoniał strażacki
14.45 – koncert orkiestry dętej
15.20 – występ iluzjonistki
16.00 – koncert zespołu SOLO TRES
17.00 – pokazy strażackie
18.00-22.00 – zabawa taneczna przy koncercie zespołu LIFE CLUB BAND

Informacje9 września 2018, 11:00,

Gminne Święto Plonów w Cendrowicach 2018

9 września 2018 roku mieszkańcy gminy Góra Kalwaria podziękują za tegoroczne plony. Tym razem gospodarzem uroczystości będzie sołectwo Cendrowice. Gminne Święto Plonów rozpocznie o godz. 13.15 dziękczynna msza święta polowa w kościele parafialnym w Sobikowie. Wspólne biesiadowanie rozpocznie się o godz. 14.30. Na scenie zaprezentują się lokalne zespoły: Cendrowianki, URZECZEni, Kalwarki, Wólkowianki, Vox Symfonia, Chór Coniew i Air Band. Dreszczyku emocji dostarczy pokaz prawdziwej siły w wykonaniu strongmanów. Gwiazdą tegorocznego święta będzie zespół Cliver.

GMINNE ŚWIĘTO PLONÓW W CENDROWICACH 2018

Cliver został założony w 2002 roku z inicjatywy Cezarego Hajdackiego, głównego twórcy muzyki i tekstów oraz aranżacji piosenek. Cliver zadebiutował na rynku muzycznym dzięki udziałowi w castingu zorganizowanym przez zespół Weekend w 2006 r. Ich zmagania zostały zarejestrowane w programie "Uwaga. Kulisy sławy" (TVN). Zespół znany jest z takich przebojów: „Chodź kochanie (reaktywacja)”, „Kanikuły” po Polsku, czyli „Zaufaj mi”. Cliver ma na swoim koncie dwie płyty: „Kanikuły”(2007) i "Pokaż jak się kręcisz"(2009).

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Pokazy Strongmanów W pokazie bierze udział przeważnie dwóch zawodników, prezentujących kilka konkurencji znanych z zawodów Strong Man m.in.: spacer farmera (bieg z walizkami), gumowy koszmar - czyli popularna opona czy uchwyt herkulesa, czyli trzymanie w rękach samochodu osobowego na specjalnej platformie http://pokazy-strongman.pl

GMINNE ŚWIĘTO PLONÓW W CENDROWICACH 2018