Informacje8 września 2009, 00:00,

9 września oddaj krew na parkingu przy Auchan Piaseczno

Informujemy, że w najbliższą środę 9 września 2009 roku w godzinach od 11:00 do 17:00 w specjalnym ambulansie na parkingu przy Centrum Handlowym Auchan Piaseczno, będzie możliwość oddania krwi. Akcję oddawania krwi w Piasecznie, przeprowadzi Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Warszawy. Dar Krwi Darem życia. Przed zgłoszeniem się do ambulansu, zachęcamy do zapoznania się z informacjami dla krwiodawców. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych 9 września 2009 roku, do specjalnego ambulansu (miejsce: parking przy Auchan w Piasecznie, Puławska 46).

Oddaj krew na parkingu przy Auchan Piaseczno
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje8 września 2009, 00:00,

12 września zapraszamy na Konstanciński Rajd Rowerowy

Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna i Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie Serdecznie zapraszają na KONSTANCIńSKI RAJD ROWEROWY. Rajd odbędzie się w sobotę 12 września 2009 roku. Zapisy na rajd rowerowy, będą przyjmowane w godzinach 9:00-9:50 w Biurze Rajdu znajdującym się na placu sportowo-rekreacyjnym przy ul. Południowej. Konstanciński Rajd Rowerowy rozpocznie się o 10:00 przy ul. Południowej, a skończy ok. 13:00 w Parku Zdrojowym.

Konstanciński Rajd Rowerowy

Uczestnicy Rajdu otrzymają: kamizelki odblaskowe, słodycze i napoje podczas postojów w Gassach i Czarnowie, ciepły posiłek na mecie. Uczestnicy Rajdu wezmą także udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Prosimy o spełnienie następujących warunków: posiadanie sprawnego technicznie roweru, w Rajdzie mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły 12 lat, dzieci do lat 15 mogą startować tylko pod opieką rodziców lub opiekunów prawnych, osoby w wieku 15-18 lat muszą posiadać kartę rowerową i pisemna zgodę rodziców lub opiekunów prawnych, każdy uczestnik Rajdu musi posiadać dokument tożsamości ze zdjęciem. Regulamin Rajdu dostępny jest w GOSiR Konstancin-Jeziorna, ul. żeromskiego 15 oraz w Biurze Rajdu w dniu imprezy. Zapraszamy także na Rajd Rowerowy dla najmłodszych, który odbędzie się w Parku Zdrojowym. Zapisów można dokonywać od godziny 12:30. Zapraszamy na Konstanciński Rajd Rowerowy.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Konstancin