Informacje1 stycznia 2010, 00:00,

9 stycznia zapraszamy mieszkańców na XIX Finał WOŚP Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno, Urząd Miasta i Gminy Piaseczno, Gimnazjum Nr 2 w Piasecznie, współorganizatorzy, sponsorzy oraz patroni medialni, zapraszają wszystkich mieszkańców na imprezy związane z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Podczas tej edycji będą zbierane pieniądze na zakup sprzętu dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi. Zapraszamy na wszystkie imprezy przygotowane przez sztab, których kulminacją będzie 9 stycznia 2011 roku w Gimnazjum przy Al. Kalin w Piasecznie - koncert finałowy zespołu COMA, po zakończeniu którego odbędzie się pokaz sztucznych ogni. Zapraszamy na imprezy związane z finałem WOŚP. Strona internetowa piaseczyńskiego sztabu WOŚP: www.wosp.kulturalni.pl

XIX FINA£ WOŚP W PIASECZNIE

PROGRAM XIX FINA£U WOŚP W PIASECZNIE:

7 stycznia godz. 19.00 - Świeczowisko - Wośpowisko sala O.K. ul. Kościuszki 49 w Piasecznie.
8 stycznia godz. 18.00 - Spektakl Z apetytem przez świat, czyli muzyczne podróże, połączone siły teatrów O.K. w Piasecznie oraz uczestników warsztatów artystycznych. Sala Liceum Ogólnokształcącego w Piasecznie ul. Chyliczkowska 17.
9 stycznia godz. 12.00 - 18.00 - WOŚP w Platerówce. W programie: spektakl muzyczny Powróćmy jak za dawnych lat - uczniowie i absolwenci szkoły, Gwiazdka z nieba spektakl teatru Gagatki Beatki Ojcowie i Matki, recital Tomka Zarębskiego oraz loteria fantowa sala Liceum Platerówka, ul. Al. Brzóz 26.
9 stycznia godz.12.00 - 15.00 - WOŚP w Krauzówce. W programie: bal dla dzieci, Jasełka. Sala Szkoły Podstawowej Nr 2, ul. Al. Kasztanów 12.
9 stycznia godz. 18.00 - koncert zespołu COMA. O godz. 20.00 - Światełko do Nieba - pokaz sztucznych ogni. Koncert na sali Gimnazjum Nr 2 w Piasecznie, Al. Kalin 30.

Posłuchaj zaproszenia Kasi Hernik na XIX Finał WOŚP w Piasecznie:

Zespół COMA powstał w 1998 roku w £odzi z inicjatywy gitarzysty Dominika Witczaka i perkusisty Tomasza Stasiaka. Obecny skład zespołu: Piotr Rogucki - wokal; Dominik Witczak - gitara; Marcin Kobza - gitara; Rafał Matuszak - gitara basowa; Adam Marszałkowski - perkusja. Pierwszym wydawnictwem grupy był singel Skaczemy / Pasażer. Pod koniec 2003 roku udało się grupie podpisać kontrakt z BMG Poland, co umożliwiło rozpoczęcie nagrań do debiutanckiej płyty - Pierwsze Wyjście z Mroku. W 2008 roku ukazał się trzeci album grupy zatytułowany Hipertrofia, natomiast w 2010 roku ukazał się czwarty album studyjny Excess. Strona COMA: www.coma.art.pl


Organizatorzy, sponsorzy i patroni WOŚP Piaseczno:

Organizatorzy: Ośrodek Kultury w Piasecznie, Gimnazjum Nr 2 w Piasecznie Al. Kalin 30, Urząd Miasta i Gminy w Piasecznie. Współorganizatorzy: Hufiec ZHP Piaseczno, Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie, Szkoła Podstawowa Nr 2 w Piasecznie, Al. Kasztanów 12, Liceum Ogólnokształcące w Piasecznie, Liceum Platerówka w Piasecznie, Państwowa Straż Pożarna w Piasecznie.

Posłuchaj informacji Kasi Hernik o organizatorach i sponsorach WOŚP w Piasecznie:

Sponsorzy: De Silva Hotel, Hurtownia Ambasador 92 w Piasecznie, Hurtownia Stefpol w Piasecznie, Pensjonat U Joanny, PSS Społem, Agencja Ochrony Securitypol, Firma Nagłośnieniowa Legro. Patroni medialni: Nasz Sport i Kultura, Kurier Południowy, Co? Gdzie? Kiedy? Na Mazowszu, iTV Piaseczno, MiastoPiaseczno.prv.pl, Radio Flash, a także nasz Serwis Mieszkańców Powiatu Piaseczyńskiego (Forum Powiat Piaseczyński).
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje2 stycznia 2011, 00:00,

Akcja Animacja - bezpłatne zajęcia z warsztatów dla dzieci


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

8 stycznia 2011 roku zapraszamy w godzinach 10.00 - 12.00, na bezpłatne zajęcia pokazowe nowych warsztatów dla dzieci w wieku 6-16 lat pod tytułem AKCJA ANIMACJA. Pokaz odbędzie się w Sali Zabaw PUFA (Zimowa 25c, Nowa Iwiczna, pufa-piaseczno.pl‎). Akcja Animacja to projekt edukacyjny prowadzony przez Studio Rysunku i Animacji Lineland. Jego bezpośrednim celem jest nauka samodzielnego tworzenia krótkich filmów animowanych przez uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Prowadzący zajęcia, uczą różnych technik, ale przede wszystkim stawiają na nowoczesne technologie i narzędzia, którymi ich uczniowie już wkrótce będą się posługiwać w codziennej praktyce szkolnej, a w dalszej przyszłości - akcjaanimacja.pl

Akcja Animacja
autor/źródło: Redakcja
Tematy:Lesznowola

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie