Informacje4 kwietnia 2011, 00:00,

9 kwietnia Wiosenny Kiermasz Świąteczny w Uwielinach

Urząd Gminy Prażmów oraz Szkoła Podstawowa w Uwielinach serdecznie zapraszają na WIOSENNY KIERMASZ ŚWIATECZNY, który odbędzie się 9 kwietnia 2011 roku od 12.00 do 16.00. Miejsce: Szkoła Podstawowa w Uwielinach (ul. Szkolna 2). Przyjdź, poznaj najbliższą społeczność mieszkańców. Organizatorzy gwarantują miłą atmosferę.

WIOSENNY KIERMASZ ŚWI¡TECZNY W UWIELINACH

W programie zaplanowano: możliwość zakupu od naszych uczniów za symboliczne kwoty zabawek, książek, filmów, gier komputerowych itp., a także klasowe kawiarenki z ciastami i słodyczami. Zapraszamy na Wiosenny Kiermasz Świąteczny do Uwielin.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Prażmów
Tematy:Prażmów

Polecane dla Ciebie

Informacje29 marca 2011, 00:00,

Konkurs fotograficzny tematyczny - PORTRET PIASECZNA

Wkrótce rozpocznie się KWIECIEń 2011 roku, a wraz z nim kolejna edycja konkursu fotograficznego tematycznego, organizowanego na forum mieszkańców powiatu piaseczyńskiego. Zdjęcia muszą być zgodne z tematem danej edycji konkursu. Na konkurs przyjmujemy zdjęcia zgodne z tematem: Portret Piaseczna - interpretacja dowolna. Temat został wybrany w głosowaniu na forum mieszkańców.

KONKURS FOTOGRAFICZNY

W konkursie tematycznym, nie ma ograniczeń związanych z terminem wykonania zdjęcia. Zdjęcia należy przesłać od 1 do 10 kwietnia 2011 roku. Więcej informacji przeczytacie w wątku na forum: Portret Piaseczna, w którym po 10 kwietnia - pojawią się Wasze zdjęcia. Zachęcam wszystkich mieszkańców, do wzięcia udziału w konkursie, a przede wszystkim osoby, które głosowały na ten temat: wybór tematu na konkurs.

Sponsorami nagród w konkursie Tematycznym są:
CENTRUM MEDYCZNE CMP
IMOLA & MORE...
MIEJSKO GMINNY OŚRODEK KULTURY PIASECZNO
8 BALL CLUB PIASECZNO
BIA£A - OTWARTA PRACOWNIA PLASTYCZNA
Osoby zainteresowane konkursem, prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy: