Informacje4 kwietnia 2011, 00:00,

9 kwietnia Wiosenny Kiermasz Świąteczny w Uwielinach

Urząd Gminy Prażmów oraz Szkoła Podstawowa w Uwielinach serdecznie zapraszają na WIOSENNY KIERMASZ ŚWIATECZNY, który odbędzie się 9 kwietnia 2011 roku od 12.00 do 16.00. Miejsce: Szkoła Podstawowa w Uwielinach (ul. Szkolna 2). Przyjdź, poznaj najbliższą społeczność mieszkańców. Organizatorzy gwarantują miłą atmosferę.

WIOSENNY KIERMASZ ŚWI¡TECZNY W UWIELINACH

W programie zaplanowano: możliwość zakupu od naszych uczniów za symboliczne kwoty zabawek, książek, filmów, gier komputerowych itp., a także klasowe kawiarenki z ciastami i słodyczami. Zapraszamy na Wiosenny Kiermasz Świąteczny do Uwielin.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Prażmów
Tematy:Prażmów

Polecane dla Ciebie

Informacje30 marca 2011, 00:00,

Koncert zespołu LAS MUCHOS w 8 Ball Club Piaseczno

8 Ball Club Piaseczno zaprasza mieszkańców, na wieczór z piaseczyńskim triem LAS MUCHOS grającym w składzie: Brunon Nonek Niewiński - gitara akustyczna, śpiew; Krzysiek Rukat - gitara akustyczna, śpiew; Paweł Malciejczyk - piano. Informacje o zespole Las Muchos, możecie znaleźć na stronie internetowej: www.lasmuchos.pl

Koncert zespołu Las Muchos

Koncert odbędzie się w sobotę 2 kwietnia 2011 roku, start o godzinie 21.00. Wejście 5 zł. 8 Ball Club znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku). Strona internetowa klubu: www.8ballclub.pl W imieniu Kamila z klubu bilardowego, zapraszam Was do klubu bilardowego 8 Ball Club.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno