Informacje4 marca 2010, 00:00,

8 marca DZIEń KOBIET w Hali Gokartowej Imola Piaseczno

W dzień kobiet 8 marca 2010 roku, na naszym torze wszystkie Panie posiadające kartę kartingowca jeżdżą za darmo!!! Raz do roku jest taki dzień, w którym kobiety rozpieszcza się. Wszystkie dziewczyny, panie i matki, w dniu tym dostają pachnące kwiatki… My nie tylko kwiaty dla Ciebie mamy, ale również jazdę gokartem za darmo zapewniamy!

8 marca DZIEń KOBIET w Hali Gokartowej Imola Piaseczno

Z promocji w dniu 8 marca 2010 r. mogą korzystać Panie, które posiadają KARTę KARTINGOWCA imola&more… w Piasecznie. Kartę kartingowca można wyrobić po pierwszym biegu gokartowym zakupionym po regularnej cenie. Promocja nie łączy się z innymi ofertami specjalnymi dostępnymi na torze. Hala Wyścigów Gokartowych Imola mieści się przy ulicy Puławskiej 33 w Piasecznie. Więcej informacji o IMOLA PIASECZNO znajdziecie na stronie internetowej: www.imola.pl
autor/źródło: Iwona Lipska-Wrona - Hala Emocji Gokartowych imola&more...

Informacje4 marca 2010, 00:00,

Konkursy na palmę, pisankę, mazurek i babę wielkanocną

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno oraz Muzeum Regionalne w Piasecznie ogłosiły Konkursy Wielkanocne: na palmę, pisankę oraz mazurek i babę wielkanocną. Konkursy skierowane są do dzieci, młodzieży i dorosłych mieszkańców gminy Piaseczno. Rozstrzygnięcie konkursu na pisankę i palmę wielkanocną nastąpi 25 marca 2010 r. w Muzeum Regionalnym. Konkurs na mazurek i babę wielkanocną rozstrzygnięty zostanie podczas tegorocznego Kiermaszu Wielkanocnego 28 marca 2010 r. (Niedziela Palmowa) na Skwerze Kisiela w Piasecznie.

Zapoznaj się z regulaminami konkursów wielkanocnych:
- Konkurs na Babę i Mazurek Wielkanocny
- Konkurs na Palmę Wielkanocną