Informacje5 maja 2009, 00:00,

8 maja Spotkanie Mieszkańców w Winiarni Gruzińskiej

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Piaseczna i okolic, na najbliższe spotkanie mieszkańców, które odbędzie się 8 maja 2009 roku o godzinie 18:00. Miejsce spotkania: Restauracja Gruzińska Gaumarjos przy ul. Sierakowskiego 29 w Piasecznie. Lista zainteresowanych osób, jest w wątku na forum mieszkańców powiatu piaseczyńskiego: 8 maja spotkanie mieszkańców w winiarni gruzińskiej i cały czas liczymy na kolejnych mieszkańców. Jeżeli, ktoś z Was będzie zainteresowany, to proszę o zapisanie się we wspomnianym wątku na forum Piaseczna.

Spotkanie Mieszkańców w Winiarni Gruzińskiej Gaumarjos przy ul. Sierakowskiego 29 w Piasecznie

Tym razem, spotkanie mieszkańców, będzie połączone z degustacją wina. Właściciel David Gamtsemlidze, który jest rodowitym Gruzinem, a o winie może mówić bez końca, opowie nam o technice picia wina, o szczepach winorośli, o tradycjach i historii Gruzji, oraz skąd pochodzi wino itp. Wielu gości wraca właśnie po to, żeby jeszcze raz spotkać Pana Davida i zasiąść przy stole słuchając jego przemów. W najbliższy piątek, będziecie mieli możliwość przekonać się o tym osobiście. Jeżeli jesteś osobą, która bardziej ceni sobie rozmowy i spotkania w rzeczywistości, to odejdź w najbliższy piątek od komputera i przyjdź do winiarni gruzińskiej. Czy mieszkańcy z wirtualnego Piaseczna, przyłącza się do spotkania w realnym Piasecznie? Czekamy na kolejnych mieszkańców zainteresowanych spotkaniem. Przybywajcie, jedzcie, pijcie - zapraszamy i do zobaczenia!
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje5 maja 2009, 00:00,

Sukces zawodników z KS Piaseczno na Gali Kickboxingu

3 maja 2009 roku, w £ochowie odbyła się Wielka Gala Kickboxingu w trakcie, której doszło do konfrontacji Drużyn USA i Polski w full contacie. Reprezentacja Polski pokonała Stany Zjednoczone 4:1 w towarzyskim meczu w kickboxingu w formule full contact. W polskim zespole zwycięstwa odnieśli: Damian £awniczak (57 kg), Przemysław Ziemnicki (71 kg) KS Piaseczno, Mariusz Niziołek (81 kg) KS Piaseczno i Jacek Puchacz (+91 kg). Porażki doznał tylko Leszek Jobs (86 kg) - ze Scottem McDermidem 0:3.

Kickboxing mecz POLSKA-USA full-contact £ochów 2009

W £ochowie rozegrano także inne walki. Tytuł międzynarodowej mistrzyni Polski w wadze 66 kg wywalczyła Katarzyna Furmaniak, po zwycięstwie przez nokaut w 2. rundzie z Ukrainką Anną Korczacziną. W pojedynkach o zawodowe mistrzostwo kraju Bartosz Ożarek (81 kg) pokonał Ukraińca Witalija Kanczuchę 3:0, a Wojciech Myśliński (91 kg) wygrał przez nokaut w 5. rundzie z Bartłomiejem Bocianem.

* Polska - USA 4:1 *
57 kg Damian £awniczak - Dedrick Bernard Jones 2:1
71 kg Przemysław Ziemnicki - Christopher W.Cichon 2:1
81 kg Mariusz Niziołek - Daniel Gerald Griffin 3:0