Informacje5 listopada 2010, 00:00,

8 listopada DEBATA kandydatów na Burmistrza Piaseczna

Szanowni Państwo, miło mi poinformować, iż 8 listopada 2010 roku, o godz. 18.00 planowana jest debata kandydatów na Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno. Miejsce debaty: Liceum Ogólnokształcące w Piasecznie (ul. Chyliczkowska 17). Do udziału w debacie zaproszeni zostali wszyscy kandydaci na Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno. Debata odbędzie się pod warunkiem, że swój udział w niej potwierdzi, co najmniej dwoje kandydatów. Organizatorzy debaty: Młodzieżowa Rada Gminy Piaseczno oraz Piaseczyńska Grupa Obywatelska. Serdecznie zapraszamy!
autor/źródło: Paweł Dobosz

Informacje6 listopada 2010, 00:00,

Spektakl KOT W BUTACH na Bajkowej Niedzieli Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno w ramach Bajkowej Niedzieli dla Maluchów przygotował spektakl dla dzieci pod tytułem: KOT W BUTACH, w wykonaniu Autorskiego Teatru Młodego Widza. Bajkowa Niedziela odbędzie się w najbliższą niedzielę 7 listopada 2010 roku, o godzinie 15.15, a drugi spektakl o godz. 16:30 w sali Ośrodka Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Bilety w cenie 10 złotych ( dzieci), 5 złotych (dorośli) do nabycia w dniu imprezy od godziny 15.30. Poduszki zamiast tradycyjnych foteli. Zapraszamy!

BAJKOWA NIEDZIELA PIASECZNO

Autorski Teatr Młodego Widza Kot w butach. Jeden z najpopularniejszych motywów literatury dziecięcej, stworzony w XVII- wiecznej Francji przez Charlesa Perrault'a -opowieść o Janku, który w spadku po ojcu otrzymał czarnego kota. Spektakl grany jest w planie żywym i lalkowym. Przez scenę pełną kolorowej scenografii przemierzy tytułowy Kot, Janek, Brat, Król, Królewna, Zajączki i in. Ciekawa muzyka, ciekawe efekty, wartka akcja zapewnia dobrą zabawę dla dzieci , no i oczywiście dla ich opiekunów.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno