Informacje1 września 2016, 16:00,

77. rocznica wybuchu II wojny światowej - uroczystości na cmentarzu w Skolimowie

Burmistrz Gminy Konstancin-Jeziorna oraz Zarząd Koła Związku Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych w Konstancinie-Jeziornie zapraszają 1 września na obchody 77. rocznicy wybuchu II wojny światowej.

77. ROCZNICA WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ - UROCZYSTOŚCI NA CMENTARZU W SKOLIMOWIE

Uroczystości tradycyjnie odbędą się na cmentarzu w Skolimowie, a rozpocznie je o godz. 16.00 msza św. w intencji poległych i pomordowanych podczas drugiej wojny światowej. Później władze gminy, kombatanci, poczty sztandarowe i zaproszeni goście przejdą przed kwaterę żołnierzy poległych za Ojczyznę w 1939 r. Tam delegacje złożą wieńce. Odczytany zostanie też Apel Poległych. Po uroczystościach w świetlicy przy ul. Jaworskiego 24 w Konstancinie-Jeziornie odbędzie się, z okazji Dnia Weterana, spotkanie burmistrza gminy z kombatantami.

Informacje1 września 2016, 17:00,

77. rocznica wybuchu II Wojny Światowej - uroczystości w Piasecznie

1 września 2016 roku w godz. 17:00 - 19:00 zapraszamy na 77. rocznicę wybuchu II Wojny Światowej. Uroczystości rozpoczną się Mszą Święta za Ojczyznę przy Kwaterze Wojennej na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Kościuszki w Piasecznie. Następnie odbędą się przemówienia władz samorządowych oraz przedstawicieli związków kombatanckich. Całość zwieńczymy złożeniem wiązanek. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą upamiętnić pamięć poległych podczas II Wojny Światowej.

77. ROCZNICA WYBUCHU II WOJNY ŚWIATOWEJ - UROCZYSTOŚCI W PIASECZNIE