Informacje1 sierpnia 2018, 15:00,

74. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


1 sierpnia 2018 roku o godz. 17.00 odbędą się obchody 74. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego przy pomniku porucznika Jana Białka w Górze Kalwarii. Zaprszamy.

74. ROCZNICA WYBUCHU POWSTANIA WARSZAWSKIEGO W GÓRZE KALWARII

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje26 lipca 2018, 07:39,

Poszukiwany Koordynator do Miejskiego Klubu Seniora+ w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno poszukuje koordynatora do tworzonego właśnie Klubu Senior+, który ma rozpocząć swoją działalność we wrześniu 2018 roku.

POSZUKIWANY KOORDYNATOR DO MIEJSKIEGO KLUBU SENIORA+ W PIASECZNIE

– Szukamy osoby do pracy w obecnie tworzonym Klubie Senior+. To będzie stanowisko dla osoby, która nie boi się wyzwań, ma głowę pełną pomysłów na pracę z seniorami i chce się realizować w zakresie animacji społecznej. Na zgłoszenia czekamy do 10 sierpnia – mówi Sylwia Chojnacka-Tuzimek z Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Piaseczno.

Koordynator odpowiadać będzie za przygotowanie i realizację planu działalności klubu, prowadzenie punktu bibliotecznego, opracowywanie scenariuszy i organizację przedsięwzięć, a także udział w działalności edukacyjnej i rekreacyjnej. W obowiązkach przyszłego pracownika znajduje się też nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z innymi instytucjami.

Informacje na temat stanowiska i spis dokumentów potrzebnych do rekrutacji dostępne na stronie biblioteki www.biblioteka-piaseczno.pl

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie