Informacje28 sierpnia 2016, 12:00,

72. rocznica walk powstańczych w Lasach Chojnowskich


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W niedzielę 28 sierpnia 2016 roku, odbędą się uroczystości poświęcone 72. rocznicy walk powstańczych w Lasach Chojnowskich oraz pacyfikacji wsi Chojnów.

72. ROCZNICA WALK POWSTAŃCZYCH W LASACH CHOJNOWSKICH

O godz. 12.00 przy Pomniku Pamięci Żołnierzy AK Pułku Baszta na Leśnej Polanie w Pilawie przy ul. Klonowej odprawiona będzie Msza Polowa, po której nastąpią wystąpienia okolicznościowe i złożenie wieńców. Pieśni powstańcze wykona Piaseczyńska Orkiestra Dęta, a honorową asystę pełnić będzie batalion reprezentacyjny Wojska Polskiego.

O godz. 19.00 zapraszamy na występ "Echa i Cienie" przygotowany przez Konrada Maternę, w którym wystąpią Maria Kowalik i Robert Mazurkiewicz. O oprawę muzyczną zadba zespół "Leśne Echo" z Chojnowa. Następnie zapraszamy na plenerową projekcję filmu "Kanał" w reż. Andrzeja Wajdy.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje27 sierpnia 2016, 16:00,

Pieczenie Ziemniaka Lesznowola 2016


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

27 sierpnia 2016 roku o godz. 16.00 odbędzie się coroczny Sołecki Piknik Rodzinny pt. Pieczenie Ziemniaka w Lesznowoli. Na piknik serdecznie zapraszają Organizatorzy: Radny, Sołtys i Rada Sołecka Lesznowoli, Stowarzyszenie "Aktywni Lesznowola" oraz GOK Lesznowola. Zapraszamy! Szczegóły wydarzenia na poniższym plakacie:

PIECZENIE ZIEMNIAKA LESZNOWOLA 2016

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie