Informacje9 września 2017, 11:00,

60. lat OSP Bobrowiec piknik

9 września 2017 roku obchodzić będziemy rocznicę 60-lecie OSP Bobrowiec. Z tej okazji zapraszamy wszystkich serdecznie na piknik.

60. LAT OSP BOBROWIEC PIKNIK

W programie pikniku OSP Bobrowiec:
12.50 Przemarsz pododdziałów przez Bobrowiec w asyście orkiestry strażackiej OSP Szumowo i grupy tanecznej ARABESKA
13.00 Msza święta polowa
14.00 Oficjalne rozpoczęcie uroczystości
15.00 Występ orkiestry OSP Szumowo i grupy tanecznej ARABESKA
15.30 Po części oficjalnej i występach zapraszamy na zabawę taneczną oraz inne atrakcje

Bezpłatne atrakcje dla najmłodszych:
- dmuchańce – zamek i zjeżdżalnia
- koło fortuny z nagrodami (wszystkie numery wygrywają)
- malowanie twarzy

Ponadto:
- lody tajskie
- popcorn
- wata cukrowa
- grill, napoje
- strażacka grochówka
- strażacka potańcówka

Informacje18 września 2017, 08:00,

Konkurs fotograficzny z Wisłą w tle

Weź udział w konkursie fotograficznym pn.: z Wisłą w tle i wygraj kartę podarunkową do Empiku albo fajne torby powiatowe! Dlaczego z Wisłą w tle? Bo trwa Rok Rzeki Wisły. Bo ta rzeka jest dla nas ważna. I jest piękna.

KONKURS FOTOGRAFICZNY Z WISŁĄ W TLE

Dla kogo jest ten konkurs? Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich fotografów – zarówno tych pełnoletnich, jak i nieco młodszych. Aby wziąć udział w konkursie należy zrobić zdjęcie nawiązujące do tematu konkursu i wysłać je mailem na adres: promocja@piaseczno.pl Ważne, aby nadesłane zdjęcia były wysokiej jakości (min. 2992 x 2000 pixeli) i nawiązywały do tematu konkursu jakim jest rzeka Wisła na terenie powiatu piaseczyńskiego. Spośród wszystkich nadesłanych prac jury wybierze 10 finalistów, którzy mają już w tym momencie zagwarantowane nagrody w postaci torby powiatowej lub worka. Następnie spośród tych prac wyłoniona zostanie trójka zwycięzców.

I miejsce - bon za 300 zł
II miejsce - bon za 200 zł
III miejsce - bon za 100 zł

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu fotograficznego "Z Wisłą w tle":
1. Organizatorem konkursu jest Biuro Promocji Powiatu Piaseczyńskiego.
2. Konkurs jest otwarty dla wszystkich fotografujących. Osoby niepełnoletnie muszą dołączyć zgodę opiekuna prawnego na udział w konkursie.
3. Każdy z autorów może nadesłać do 3 fotografii.
4. Konkurs trwa od 8 września do 2 października 2017 r.
5. Zdjęcia nawiązujące do tematu konkursu, wykonane na terenie powiatu piaseczyńskiego, wielkości min. 2992 na 2000 pixeli) należy przesłać na adres: promocja@piaseczno.pl. W treści wiadomości należy podać imię i nazwisko oraz miejsce zrobienia zdjęcia.
6. Z nadesłanych prac Organizator wybierze 10, które przejdą do ścisłego finału. Autorzy wybranych fotografii otrzymają gadżety (torby i worki) promocyjne Powiatu Piaseczyńskiego.
7. Finałowe zdjęcia zostaną opublikowane na fanpage’u Organizatora.
8. Laureatów konkursu wyłonią internauci dając lajka na wybraną fotografię.
9. Autorzy zdjęć, które otrzymają najwięcej lajków otrzymają nagrody w postaci kart prezentowych do sieci Empik. Pierwsze miejsce – karta o wartości 300 zł, drugie – 200 zł, trzecie – 100 zł. W przypadku jednakowej liczby głosów o wyborze laureatów zdecyduje Organizator.
10. Nagrody będą do odbioru w siedzibie Organizatora.
11. O terminach Organizator poinformuje na fanpage’u.
12. Uczestnik przesyłając prace na Konkurs przenosi nieodpłatnie na Organizatora bez ograniczeń czasowych i terytorialnych autorskie prawa majątkowe i zależne do swych zdjęć na wszystkich polach eksploatacji.
13. Nadesłanie prac oznacza akceptację warunków konkursu i regulaminu.
14. Organizator zastrzega sobie prawo do przerwania lub odwołania konkursu bez podania przyczyn.
15. Uczestnik Konkursu wyraża zgodę na zbieranie i przetwarzanie jego danych osobowych przez Organizatora na potrzeby Konkursu.