Informacje11 września 2016, 11:00,

6 Tarczyn Półmaraton Tarczyński

11 września 2016 roku zapraszamy na 6 Tarczyn Półmaraton, który rozgrywany jest w malowniczej miejscowości, w otoczeniu sadów pełnych kwitnących jabłoni. Jeśli marzysz o biegu wśród lasów i łąk, daleko od miejskiego hałasu. Gwarantujemy Wam sportową atmosferę oraz możliwość udowodnienia samemu sobie jak i innym Swojej siły. Najbliższy szósty półmaraton, prowadzić będzie po atestowanej trasie ulicami miasta i gminy Tarczyn z metą i startem przy ul. Szarych Szeregów w Tarczynie. Start zawodów przewidziano na godzinę 11:00. 6 Tarczyn Półmaratonowi towarzyszyć będzie 6 Bieg Rodzinny na dystansie 2km. Zapraszamy wszystkich do zapisów liczba miejsc ograniczona.

6 TARCZYN PÓŁMARATON TARCZYŃSKI

Informacje12 września 2016, 06:00,

Zamknięcie Kasztanowej na odcinku od Obrębu do Czaplinka

Z powodu remontu od 9 do 19 września 2016 roku zamknięta będzie dla ruchu droga 2830W (ul. Szkolna i ul. Kasztanowa) na odcinku od Obrębu do Czaplinka.

ZAMKNIĘCIE KASZTANOWEJ NA ODCINKU OD OBRĘBU DO CZAPLINKA

Przeczytaj też: Oni zaśpiewają dla nas: Ona tańczy dla mnie. Już w ten Weekend!

Za utrudnienia przepraszamy.
Starostwo Powiatowe w Piasecznie