Informacje5 stycznia 2011, 00:00,

6 stycznia Śniegołamacz piknik miłośników nart biegowych

Zapraszamy mieszkańców na ŚNIEGO£AMACZ, czyli piknik miłośników nart biegowych, który odbędzie się 6 stycznia 2011 roku o godz. 11.00, na trasie: Zimne Doły - Zalesie Górne. Istnieje możliwość spróbowania własnych sił w tym przepięknym sporcie, w miarę chęci i możliwości. Do zaoferowania mamy ognisko (na terenie biwakowym) i gorącą herbatę. Gwarantujemy darmowe konsultacje dla początkujących adeptów narciarstwa biegowego. Dla wszystkich chętnych zorganizowaliśmy unikalną (niepokrywającą się ze śladem istniejącym w lesie) trasę o długości 7,5 km, którą przebiegniemy razem.

ŚNIEGO£AMACZ PIKNIK MI£OŚNIKÓW NART BIEGOWYCH

Koszt uczestnictwa (zawiera herbatę, słodki poczęstunek, bieg i wszystkie inne atrakcje) 3zł (osoby pełnoletnie) osoby niepełnoletnie(pod nadzorem pełnoletniego opiekuna) - uczestnictwo darmowe. Opłata będzie pobierana w dniu imprezy. Impreza nie ma charakteru komercyjnego. Składka przeznaczona jest na częściowe pokrycie kosztów organizacji. Celem organizacji tej imprezy jest propagowanie zdrowego stylu życia oraz stworzenie dodatkowej oferty uczczenia święta Trzech Króli w gronie szerszym niż własna rodzina, dla mieszkańców gminy Piaseczno i nie tylko. Zapraszamy do wspólnej zabawy!
autor/źródło: Oskar Banaśkiewicz i Dominik Mazur

Informacje9 stycznia 2011, 00:00,

Okolica Gazeta Powiatu Piaseczyńskiego 1. numer jest online

Ukazał się 1. numer gazety OKOLICA! Drukowaną gazetę Okolica, w Piasecznie można znaleźć m.in. w: Urzędzie Gminy i Miasta Piaseczno, w okolicznych sklepach na terenie miasta, w Starostwie Powiatowym, oraz w okolicznych bankach. Najnowszy 1. numer Okolicy: 1. numer gazety Okolica (.pdf, rozmiar ~ 1,13 MB). Zachęcam mieszkańców do zapoznania się z najnowszym wydaniem gazety Okolica. Korzystając z okazji, zapraszam do rozmowy na forum mieszkańców powiatu piaseczyńskiego: GAZETA OKOLICA.

GAZETA OKOLICA
Nadszedł nowy rok, a z nim wiele zmian. Redakcja gazety Okolica połączyła się z redakcją radia Flash i odłączyła od PGO (Piaseczyńskiej Grupy Obywatelskiej), tworząc nowy tytuł: Gazeta Okolica. Skład redakcji pozostał niezmieniony, a jedynie powiększony o redaktorów radia Flash. Nie zmienił się również profi l gazety, który zakłada, że Okolica ma być uczciwym i niezależnym kompendium informacji z życia powiatu piaseczyńskiego. Liczymy, że w ciągu roku uda się nam objąć swoim zasięgiem gminę Lesznowola, Górę Kalwarię, Tarczyn i Konstancin-Jeziornę oraz zwiększyć nakład do 20 000 egzemplarzy.

Stale poszukujemy nowych redaktorów oraz osób chętnych do kolportażu gazety. Jeżeli ktoś z Państwa chciałby się włączyć w nasz projekt - zapraszamy. Doświadczenie dziennikarskie nie jest tu niezbędne, ale zapał i chęć niesienia informacji – tak. Na ten rok redakcja Okolicy przygotowała wiele atrakcji i mam nadzieję, że nie raz uda nam się Państwa mile zaskoczyć. Wraz z radiem Flash zapraszamy do współpracy firmy, dziennikarzy, uczniów klas ponadpodstawowych oraz wszystkich tych, którym nie jest obojętny los naszej gminy i powiatu. Dziękujemy za zaufanie i zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej gazety: www.gazetaokolica.pl oraz radia: www.radioflash.pl
autor/źródło: Ewelina Gościcka - Redaktor naczelny Gazety "OKOLICA"
Tematy: