Informacje6 maja 2018, 08:00,

6 maja startuje nowy sezon wycieczek rowerowych Chodź na rower


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Szykujcie rowery! 6 maja 2018 roku startuje nowy sezon wycieczek rowerowych z przewodnikiem pn.: Chodź na rower. Przed Wami 7 wycieczek, od maja do końca sierpnia, w tym dwie dla długodystansowców 80 i 100 km. W tegorocznej edycji jest czterech przewodników rowerowych. Poza, znanymi Wam Edytą i Adamem, wycieczki poprowadzą Mariusz Nowakowski i Adam Kozdroń.

6 MAJA STARTUJE NOWY SEZON WYCIECZEK ROWEROWYCH CHODŹ NA ROWER

Terminy wycieczek "Chodź na rower" w sezonie 2018:
- 6 i 20 maja (dystans około 40 km)
- 10 (50 km) i 24 czerwca (40 km)
- 15 i 29 lipca ( 80 i 100 km)
- 12 sierpnia (około 60 km)

NOWY SEZON WYCIECZEK ROWEROWYCH CHODŹ NA ROWER

Organizatorzy mają nadzieję, że cieszycie się i jak co roku zaszczycicie ich swoją obecnością. Zainteresowane osoby, spotykają się w wybranych terminach, o godz. 10.00 na rynku w Piasecznie. Obecność obowiązkowa! Strona organizatora: chodz-na-rower.blogspot.com

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje2 maja 2018, 08:00,

Konkurs na najciekawszą dekorację patriotyczną w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W ramach obchodów 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę referat promocji UMiG Góa Kalwaria, z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, organizuje konkurs na najciekawszą dekorację patriotyczną pt. BO KOCHAM POLSKĘ. Udekorować można: drzwi, okna, balkon, witryny sklepowe. Dekoracją może także być rabata w ogródku lub inny obiekt. Liczymy na Państwa pomysłowość.

KONKURS NA NAJCIEKAWSZĄ DEKORACJĘ PATRIOTYCZNĄ

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej to dobry moment na zamanifestowanie pamięci o narodowych symbolach, z którymi się identyfikujemy i które identyfikują naszą Ojczyznę. To wokół tych symboli Polacy gromadzą się, gdy w Polsce dzieje się coś ważnego. To właśnie flaga pozwala nam się rozpoznać, podkreśla więzi z Ojczyzną i jedność wszystkich Polaków na świecie. Serdecznie zapraszamy do konkursu. Zgłoszenia do 9 maja 2018 roku.

Regulamin konkursu - plik (.pdf)
Formularz zgłoszeniowy - plik (.pdf)

 
autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie