Informacje16 lutego 2015, 22:57,

50 RAJD MONTE CALVARIA


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


5, 4, 3, 2, 1 … START! Rozpoczynamy KJS'owe zmagania od jubileuszowej, okrągłej 50 Rallye MONTE CALVARII. Zapraszamy na 2-dniowe zmagania z czasem i przyczepnością. Imprezę rozpoczniemy 20 lutego 2015 r. (piątek) odbiorem administracyjnym i badaniem kontrolnym, aby wieczorem pokonać dwie próby sprawnościowe na Bemowie. Start honorowy z rampy na Autodromie Bemowo wraz z Burmistrzem Góry Kalwarii p. Dariuszem Zielińskim. Piątkowe próby sprawnościowe obowiązkowe są dla zawodników startujących w klasach: 1, 2, 3, 4, 5, Gość, Legendy.

50 RAJD MONTE CALVARIA

W sobotę, 21.02.2015r., ciąg dalszy rywalizacji. Pierwsze próby na Autodromie Bemowo, kolejne na trasie do Góry Kalwarii. Łącznie 15 prób sprawnościowych. Rywalizacja zakończy się tradycyjnie w Górze Kalwarii. Z okazji jubileuszowej edycji Rallye Monte Calvaria, załoga, która zajmie 50-te miejsce w klasyfikacji generalnej (bez Gość) otrzyma nagrodę specjalną. Otwarcie listy zgłoszeń już pod koniec stycznia 2015r. Zgłoszenia wraz z potwierdzeniem opłaty wpisowego przyjmowane będą na maila: m.waskiewicz@automobilklubpolski.pl Dodatkowym akcentem i niespodzianką tej imprezy będzie możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w rywalizacji z zaproszonymi przez nas Mistrzami. Więcej informacji: www.automobilklubpolski.pl Współorganizatorem 50. edycji Rallye Monte-Calvaria jest Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria.

Przeczytaj też: W centrum Góry Kalwarii zostaną wybudowane kamienice. Jak będą wyglądać? [ZDJĘCIA]

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=9&t=11&start=15
Informacje20 lutego 2015, 08:00,

DEZERTER ZAGRA W PIASECZNIE


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Centrum Kultury w Piasecznie zaprasza wszystkich fanów zespołu DEZERTER na koncert promujący ich ostatnią płytę pt. Większy zjada mniejszego, który odbędzie się 20 marca 2015 roku o godz. 19.30. Miejsce: Centrum Kultury Piaseczno Tadeusza Kościuszki 49, Piaseczno. Bilety w cenie 30 zł do nabycia w kasach Centrum Kultury w Piasecznie od 20 lutego. Gościem koncerty będzie Nei 269. Dezerter to: Robert Matera – gitara, śpiew; Krzysiek Grabowski – perkusja, teksty; Jacek Chrzanowski – bas.

DEZERTER ZAGRA W PIASECZNIE

Przeczytaj też: Bartas Szymoniak trafił w gusta piaseczyńskiej publiczności [ZDJĘCIA]

Nowa płyta Dezertera "Większy zjada mniejszego" zawiera 10 skondensowanych, mrocznych i niepozostawiających nikogo obojętnym utworów. Powstawała od stycznia 2014 roku, a została zrealizowana w lipcu przez Macieja Cieślaka w Studiu im. Adama Mickiewicza oddział w Warszawie. Zespół postanowił wykonać "krok wstecz" i nagrał materiał w technice analogowej, czyli na taśmę magnetyczną i bez pomocy komputerów. Taka formuła wymusiła inny tryb pracy i rejestrowania instrumentów - większość partii należało nagrać na tzw. setkę. To z kolei przełożyło się na lepszy przepływ energii między muzykami podczas sesji. I oczywiście na brzmienie, które stało się bardziej "oldskulowe". Cztery lata, które minęły od premiery poprzedniego krążka "Prawo do bycia idiotą" pozwoliły Dezerterom przemyśleć, w którą stronę chcą podążać ze swoim słowno-muzycznym przekazem. Pomimo napisania ponad setki zaangażowanych piosenek dali radę znaleźć jeszcze tematy, o których warto mówić. Ta płyta nie jest lekką rozrywką, kwalifikuje się raczej do wagi ciężkiej i wymaga od słuchaczy zaangażowania intelektualnego. Jak twierdzi Krzysztof Grabowski, perkusista i autor tekstów: Ta płyta nie zawiera wesołkowatego "rock’n’rolla", mimo że jest grana na gitarach, a w wokalach pojawia się sporo melodii. Słuchasz na własną odpowiedzialność!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=10887

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie