Informacje2 kwietnia 2016, 16:00,

5 urodziny Grupy PaT Góra Kalwaria


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Zapraszamy na 5 urodziny Grupy PaT Góra Kalwaria! W programie mnóstwo atrakcji, m. in.: koncert Jarosława Jar Chojnackiego, premiera spektaklu "Z zamkniętymi oczami" (scen. i reż. Joanna Piwnik), spektakl "Każdy" (scen. i reż. Edyta Bełza) i wiele innych! Grupa PaT Góra Kalwaria czeka na Was 2 kwietnia 2016 roku o godz. 16.00 w Liceum w Górze Kalwarii przy ul. Ks. Sajny 16! Gala została objęta honorowym patronatem Rzecznika Praw Dziecka, patronat medialny Kurier Południowy. Całe przedsięwzięcie jest objęte honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Góra Kalwaria, Dariusza Zielińskiego.

5 URODZINY GRUPY PAT GÓRA KALWARIA

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje1 kwietnia 2016, 20:00,

Muzyczny Piątek w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

1 kwietnia 2016 roku o godz. 20.00 zapraszamy na Muzyczny Piątek do Góry Kalwarii. Najbliższy Muzyczny Piątek będzie należał do młodych i zdolnych mieszkańców naszego miasta i okolic, których wybraliśmy spośród uczestników eliminacji do Piaseczyńskiego Pokaż Talent! Miejsce: Ośrodek Kultury, ul. por. J. Białka 9 w Górze Kalwarii.

MUZYCZNY PIĄTEK W GÓRZE KALWARII

Kasia Jagodzińska zachwyciła nas pewnością siebie, zadziornością i talentem interpretacyjnym, na eliminacjach usłyszeliśmy w Jej wykonaniu m.in. "Boskie Buenos", "Niech żyje bal" i "Gdzie ci mężczyźni". Duet tworzony przez Patrycję Balę i Emila Zawistowskiego uwiódł nas naturalnością, muzyczną wrażliwością i akustycznymi aranżacjami hitów Amy Winehouse i U2. Spodobały nam się też luz i pomysłowość Szymona "Kalika" Kalicińskiego, tańczącego hip-hop i house. A to jeszcze nie wszystkie talenty, które będziemy mogli podziwiać.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie