Artykuł partnerski28 marca 2020, 14:26,

5 korzyści, jakie może przynieść outsourcing IT dla firmy

5 korzyści, jakie może przynieść outsourcing IT dla firmy

Outsourcing IT to kompleksowa obsługa informatyczna świadczona na rzecz klientów biznesowych. Jakie są główne zalety outsourcingu IT?

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Coraz więcej firm decyduje się na outsourcing IT. To rozwiązanie dedykowane przede wszystkim dla firm zaliczanych do sektora MŚP, czyli małych i średnich przedsiębiorstw, które zwykle nie mogą pozwolić sobie na stworzenie własnego działu informatycznego.

Warszawa to tylko jedno z wielu miast, w którym obecnie świadczona jest taka opieka informatyczna. Aktualnie jest ona dostępna niemalże na terenie całej Polski – przez internet. telefon, a także z dojazdem do klienta.

Dlaczego warto zdecydować się na outsourcing IT? Oto 5 najważniejszych korzyści wynikających z takiej współpracy!

 1. Dostęp do szerokiej gamy usług IT

  Firmy prowadzące obsługę informatyczną swoich klientów mogą zaproponować im dostęp do szerokiej gamy usług. W praktyce mogą one zastąpić informatyka zatrudnionego w firmie. Zapewniają szybkie i sprawne wsparcie wtedy, gdy jest ono potrzebne – także 24 godziny na dobę.

  Wśród usług dostępnych w ramach outsourcingu IT znajdują się między innymi:

  • zarządzanie IT
  • tworzenie i administrowanie sieci informatycznych
  • wdrażanie oprogramowania dla firm
  • serwis sprzętu komputerowego
  • naprawa usterek oprogramowania
  • przygotowywanie backupów danych – kopii zapasowych
  • tworzenie polityki bezpieczeństwa IT
  • pomoc w zakupie sprzętu komputerowego
  • szkolenia informatyczne pracowników
  • audyty informatyczne
  • pomoc w zakupie sprzętu
  • doradztwo IT

  Outsourcing IT może zatem obejmować pełną paletę czynności, która jest niezbędna w firmie po to, aby mogła ona działać prawidłowo. Dzięki skorzystaniu z takiego rozwiązania, można otrzymać do nich dostęp na dogodnych warunkach!

 2. Profesjonalna obsługa IT świadczona przez specjalistów

  Firmy świadczące outsourcing IT dla klientów biznesowych zatrudniają doświadczonych informatyków, w tym między innymi techników IT, administratorów IT, techników helpdesku.

  Są to pracownicy, którzy posiadają szeroką wiedzę oraz doświadczenie, dzięki czemu opieka informatyczna prowadzona w takim modelu jest tak efektywna.

  Dla zleceniodawcy jest to najlepsza opcja, aby otrzymać dostęp do specjalistów w dziedzinie IT w bardzo przystępnej cenie.

 3. Szybka reakcja na zgłoszenia

  Firmy prowadzące outsourcing IT zapewniają swoim klientom pełną obsługę z szybką reakcją na zgłoszenia – także całodobowo!

  Opieka informatyczna jest świadczona głównie jako helpdesk. Wówczas pracownicy firmy mogą skontaktować się z technikami helpdesku, aby szybko otrzymać potrzebną pomoc, na przykład przy pojawieniu się problemów z działaniem oprogramowania czy sprzętu komputerowego.

  Oczywiście, outsourcing IT obejmuje również wizyty pracowników w siedzibie firmy zlecającej obsługę. Jest to możliwe wtedy, gdy pojawia się konieczność osobistej interwencji informatyka.

  Usługi informatyczne w takim modelu świadczy między innymi firma IT Center Warszawa

 4. Zmniejszenie kosztów czynności związanych z IT

  Dużą zaletą outsourcingu IT jest również zredukowanie kosztów związanych z prowadzeniem czynności IT w firmie.

  Zleceniodawca nie musi otwierać własnego działu IT i zatrudniać pracowników – może on wybrać tańszą, a przy tym równie efektywną formę obsługi w modelu outsourcingowym.

  Koszty związane z opieką informatyczną tego typu są zależne od liczby stanowisk komputerowych oraz od liczby serwerów, jakie znajdują się w firmie. Dostawcy usług outsourcingowych najczęściej świadczą usługi w formie pakietów, dlatego można dobrać najkorzystniejszą ofertę pod kątem zakresu wsparcia i cen. Można również dostosować usługi do indywidualnych potrzeb.

 5. Większe bezpieczeństwo IT firmy

  W końcu dużą zaletą związaną z wyborem outsourcingu IT jest również poprawa bezpieczeństwa IT w firmie.

  Dzisiaj, gdy wiele działalności bazuje na IT, skorzystanie z pomocy specjalistów w tym zakresie to przyszłościowe rozwiązanie, które pozwala na zmniejszenie ryzyka związanego z prowadzonymi czynnościami biznesowymi.

autor/źródło: IT Center Warszawa

Napisz komentarz

Informacje23 marca 2020, 07:32,

Ile kalorii ma pstrąg? Nie uwierzysz

 Ile kalorii ma pstrąg? Nie uwierzysz

Sprawdziliśmy kaloryczność pstrąga. Jeśli chcesz wiedzieć ile kalorii ma ten produkt czytaj dalej. Kalorie w pstrągu pochodzą w 59% z białka, 0% z węglowodanów i 41% z tłuszczy.

Przewiń w dół aby czytać dalej

Udostępnij
Udostępnij. To zainteresuje Twoich znajomych

Informacje zawarte w tym artykule pochodzą z serwisu wszystkoojedzeniu.pl. Odwiedź stronę źródłową aby dowiedzieć się dokładnie ile kalorii ma pstrąg, ile waży pstrąg lub poznać jakie wartości odżywcze zawarte są w pstrągu, (węglowodany, białko, tłuszcze, indeks glikemiczny, błonnik, gluten itp.)

Możesz także sprawdzić informacje w wersji angielskiej na stronie calories-info.com (link: Trout - calories, nutrition and weight)

Przeczytaj też: Zawartość kalorii w orzechach brazylijskich. Dane zasakakują

Pstrąg - kalorie i wartości odżywcze

Pstrąg zawiera 141 kcal na 100g.

Przykładowo średniej wielkości pstrąg (240 g) to około 338 kalorii (kcal).

Odpowiada to ok. 14% dziennego zapotrzebowania kalorycznego dla dorosłego człowieka o średniej wadze i przeciętnej aktywności fizycznej (Przyjęto dzienne zapotrzebowanie w wysokości 2400kcal).

Aby zobrazować sobie ile to jest, warto zwrócić uwagę, że kalorie które zawiera średniej wielkości pstrąg (240 g) można porównać do kalorii, które zawiera np. 6.5 jabłek, 4 szklanki coli, 3 plastry sera żółtego, 3 kromki chleba, 2.5 szklanki mleka, 17.5 łyżeczek cukru.

Do spalenia takiej ilości kalorii trzeba na przykład jeździć na rowerze przez co najmniej 48 minut, pływać przez 40 minut lub biegać przez 34 minuty.

Czy pstrąg tuczy i jak wpływa na odchudzanie?

Liczba kalorii w pstrągu jest średnia w porównaniu do innych produktów z kategorii ryb. Spożywanie pstrąga wydaje się być też średnim wyborem dla osób na diecie. Nie trudno znaleźć mniej tuczące produkty pośród ryb.

Inne przydatne informacje

Ile białka jest w pstrągu?

Pstrąg zawiera 19.94 g białka na 100g.
Średniej wielkości pstrąg (240 g) zawiera ok. 47.9 g białka.

Ile węglowodanów jest w pstrągu?

0 g węglowodanów - pstrąg nie zawiera węglowodanów.

Ile waży pstrąg?

Średniej wielkości pstrąg (część jadalna po obraniu) waży ok. 240g.

Ile błonnika jest w pstrągu?

0 g błonnika - pstrąg nie zawiera błonnika.

autor/źródło: wszystkoojedzeniu.pl

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie