Informacje2 września 2010, 00:00,

4 września koncert ALCOHOLICA w 8 Ball Club Piaseczno

8 Ball Club w Piasecznie, serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na Metal Night, podczas którego zagra zespół AlcoholicA. Koncert odbędzie się w sobotę 4 września 2010 roku, start o godzinie 20.30. Wstęp 5 złotych. Zespół AlcoholicA występuje w składzie: Wojciech "Sasim" Sasimowski (gitara/vocal), Ryszard "Harry" Gilge (drums), Michał "Misiek" Flak (bass), Marcin "Kenda" Kędzierski (gitara).

AlcoholicA powstała w 2004 roku, z myślą o graniu tylko i wyłącznie muzyki zespołu Metallica. Nazwa zespołu została wybrana nie przypadkowo - przydomek ten zyskała Metallica w pierwszych latach swojej działalności. Więcej informacji na temat zespołu AlcoholicA, można przeczytać na ich stronie internetowej: www.alcoholica.pl. Dla tych którzy znają i nucą czasem Nothing Else Matters, Unforgiven, Sad but True i wiele innych, dla tych którzy nigdy nie byli na koncercie zespołu Metallica, a chcą poczuć muzyczny zapach Legendy Trash Metalu, zapraszamy na wieczór zespołem AlcoholicA.

8 Ball Club, znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku). Strona internetowa klubu: www.8ballclub.pl W imieniu Kamila z klubu bilardowego, zapraszam Was na koncert AlcoholicA.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje3 września 2010, 00:00,

5 września Jarmark Charytatywny w Gościńcu Kołomyja

Gościniec Kołomyja oraz Sportowy Klub Jeździecki SEWAN zapraszają na I Jarmark Charytatywny, w najbliższą niedzielę 5 września 2010 roku, od godz. 14.00. Jarmark odbędzie się przy ul. Od Lasu 25 w Konstancinie-Jeziornie. Dochód z imprezy zasili konto Fundacji Dzieciom Zdążyć z pomocą. W programie wiele atrakcji, m.in.: park rozrywki dla dzieci, pokazy i przejażdżki konne, muzyka na żywo, staropolskie kramy i kostiumy, wiejskie jadło za grosze. Patronat honorowy: Starostwo Powiatowe w Piasecznie. Partnerzy: Urząd Gminy Konstancin-Jeziorna, Konstanciński Dom Kultury.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna