Informacje19 kwietnia 2015, 16:00,

4. Przegląd Piosenki Rodzinnej

Klub Kultury oraz Fundacja Odrodzenie zapraszają na 4. Przegląd Piosenki Rodzinnej, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 19 kwietnia 2015 roku w Zalesiu Górnym. Miejsce: Dom Wisłockich przy ul. Pionierów 11/13. Początek rodzinnego śpiewania o godz. 16:00. Zapraszamy serdecznie na Przegląd Piosenki Rodzinnej.

4. Przegląd Piosenki Rodzinnej

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=8514
Informacje27 kwietnia 2015, 10:00,

Piaseczyński Festiwal Piosenki Angielskiej w Piasecznie 2015

27 kwietnia 2015 roku o godz. 10.00 w sali Ośrodka Kultury w Piasecznie odbędzie się 10 edycja Piaseczyńskiego Festiwalu Piosenki Angielskiej. Na festiwalu wystąpi ok. 50 uczestników z 20 szkół, których zadaniem będzie zaprezentowanie piosenki w języku angielskim. Jury oceniać będzie uczestników festiwalu w trzech kategoriach wiekowych: uczniowie szkół podstawowych klasy 0-III i klasy IV-VI oraz uczniowie gimnazjów. Konkurs ma dwa etapy. Pierwszy wyłania finalistów w poszczególnych szkołach, którzy będą prezentować swoje umiejętności przed jury. W festiwalu mogą brać udział soliści lub duety. Dla laureatów i uczestników przewidziane są nagrody.

Piaseczyński Festiwal Piosenki Angielskiej w Piasecznie 2015

Cele festiwalu to promocja nauki języka angielskiego, pobudzanie aktywności dzieci i młodzieży, rozwijanie zainteresowań muzycznych i językowych, a także promocja młodych talentów. Festiwal odbywa się pod patronatem: Wojewody Mazowieckiego, Mazowieckiego Kuratora Oświaty, Starosty Piaseczyńskiego, Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno. W gronie fundatorów nagród znalazł się Powiat Piaseczyński. Organizatorem jest Szkoła Języków Obcych SPOT z Piaseczna oraz Centrum Kultury w Piasecznie.

Martin, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=1175