Informacje15 grudnia 2013, 00:00,

4 medale zdobyli nasi na Mistrzostwach Świata WAKO Seniorów w Kickboxingu

Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

4 medale zdobyli zawodnicy klubu X-fight Piaseczno na Mistrzostwach Świata Seniorów WAKO w tureckiej Antalyi. Najjaśniejszym punktem piaseczyńskiego zespołu były jak zwykle dziewczęta. Emilia Szabłowska zdobyła tytuł v-ce Mistrzyni Świata w formule pointfighting.To największy sukces tej zawodniczki i jeden z najlepszych wyników w historii polskiego Pointfightingu.

MISTRZOSTWA ŚWIATA WAKO SENIORÓW W KICKBOXINGU

Brązowy medal w formule full-contact zdobyła Dorota Godzina, która przez kontrowersyjną decyzję sędziów odpadła z turnieju w półfinałowej walce z zawodniczką z Niemiec. Była bardzo duża szansa na złoto, może uda się następnym razem.

Trudne zadanie miał nasz trener Piotr Siegoczyński, który wystartował w kategorii wiekowej weteranów i dotarł w dwóch formułach do półfinałów zdobywając 2 brązowe medale.

Niestety na tym etapie zawodów nie dało się już pogodzić obowiązków zawodnika i trenera kadry narodowej w związku z czym Piotrek podjął decyzję o wycofaniu się z turnieju.

O pechu może mówić Bartek Baczyński, który jednym punktem w dogrywce przegrał swoją walkę o medal z bardzo utytułowanym Richardem Veresem z Węgier.

Dobrze zaprezentowali się także nasi dwaj pozostali Pointfighterzy: £ukasz Świderski i Daniel Grzyb. Nie udało im się zdobyć medalu ale doświadczenie zdobyte na tym turniej na pewno zaowocuje w przyszłości.

autor/źródło: Redakcja
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje16 grudnia 2013, 00:00,

Piękna Karta Świąteczna zapraszamy na pokonkursową wystawę w Nowej Iwicznej

16 grudnia 2013 roku o godz. 17.30 odbędzie się uroczyste rozdanie nagród i wyróżnień oraz otwarcie pokonkursowej wystawy pt. PIęKNA KARTA ŚWI¡TECZNA. Miejsce: świetlica GOK Lesznowola przy ul. Zimowej 25 w Nowej Iwicznej. Wystawa trwać będzie przez miesiąc od daty wernisażu. Zapraszamy na wernisaż oraz wystawę kartek świątecznych.

autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola