Informacje11 czerwca 2017, 10:00,

4 Bieg Uliczny Józefosławia i Julianowa - Piknik Rodzinny w Józefosławiu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


11 czerwca 2017 roku w godz. 12.00-18.00 na zielonym terenie Politechniki Warszawskiej przy ul. Ogrodowej 2 w Józefosławiu, odbędzie się Piknik Rodzinny. Jego punktem kulminacyjnym będzie 4 Bieg Uliczny Józefosławia i Julianowa. W tym roku trasa biegu została poprowadzona bardziej przez Julianów, by dobitniej zaznaczyć współistnienie i dobrą współpracę obu miejscowości. Dla wszystkich zawodników przygotowano piękne, okolicznościowe koszulki z nadrukiem oraz medale (kolejne do kolekcji!).

4 BIEG ULICZNY JÓZEFOSŁAWIA I JULIANOWA - PIKNIK RODZINNY W JÓZEFOSŁAWIU

W tym roku, by zachęcić do udziału osoby niebiegające, utworzono oddzielną kategorię nordic walking. Na zwycięzców w każdej kategorii czekają puchary i nagrody. Szczegóły na fb Stowarzyszenia Pomysł na Józefosław: https://www.facebook.com/Stowarzyszenie-Pomys%C5%82-na-J%C3%B3zefos%C5%82aw-278372795706918/

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

4 BIEG ULICZNY JÓZEFOSŁAWIA I JULIANOWA - PIKNIK RODZINNY W JÓZEFOSŁAWIU

Organizatorzy wydarzenia: Stowarzyszenie Pomysł na Józefosław, Centrum Kultury w Piasecznie, Gmina Piaseczno. Teren Politechniki, ul. Ogrodowa, Józefosław. Wstęp wolny.

4 BIEG ULICZNY JÓZEFOSŁAWIA I JULIANOWA - PIKNIK RODZINNY W JÓZEFOSŁAWIU

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje12 czerwca 2017, 06:00,

Bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Centrum Operacyjne MON przygotowuje II edycję projektu Samoobrona Kobiet. Projekt ten to bezpłatne szkolenia, których celem jest popularyzacja systemu szkoleniowego z walki wręcz Sił Zbrojnych RP w środowisku cywilnym, zapoznanie kobiet ze sposobem walki wręcz w bliskim kontakcie, nauka podstawowych technik oraz doskonalenie opanowanych chwytów i obezwładnień z zakresu samoobrony.

Kandydatki na szkolenie powinny spełniać następujące wymagania: wiek powyżej 18 lat, deklarowany dobry stan zdrowia, obywatelstwo polskie oraz chęć zdobywania nowych umiejętności. Zajęcia odbywają się w soboty (osiem spotkań dla każdej grupy), każde z nich trwa 90 minut (2 x 45 minut). Do tego należy doliczyć czas potrzebny na rozgrzewkę itp.

BEZPŁATNY KURS SAMOOBRONY DLA KOBIET

Podczas szkolenia nauczysz się:
• przyjęcie postawy obronnej w przypadku agresji zewnętrznej;
• uwalniania się z uchwytu;
• obrony przed kopnięciem, duszeniem i uderzeniem;
• obrony przed atakiem z użyciem niebezpiecznego narzędzia czy z udziałem kilku napastników.

Całość zajęć poprzedzona jest rozgrzewką przygotowującą do wysiłku, ćwiczeniami ogólnorozwojowymi poprawiającymi kondycję fizyczną. Na pierwszych zajęciach każda uczestniczka programu Samoobrona Kobiet otrzyma promocyjny pakiet startowy.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

BEZPŁATNY KURS SAMOOBRONY DLA KOBIET

Uczestniczki programu powinny przygotować „Oświadczenia” następującej treści:

Oświadczam, że w zajęciach samoobrony organizowanych przez Inspektorat Szkolenia DG RSZ w dniach ………………………………………………………………………… biorę udział na własną odpowiedzialność, oraz, iż stan mojego zdrowia umożliwia mi udział w szkoleniu (przedstawiam zaświadczenie lekarskie).

Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu : Starostwo Powiatowe w Piasecznie: 22 7566164, 227566180, (poniedziałek – wtorek : 8.00 – 16.00). Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego: 227370763 (całodobowo). Możesz także do nas napisać: comon.media@mon.gov.pl

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie