Informacje14 czerwca 2007, 00:00,

34 Rajd Polskie Safari II Runda Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych w Górze Kalwarii

16 czerwca 2007 roku na terenie byłej strzelnicy w Górze Kalwarii odbędzie się II Runda Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych, czyli 34 Rajd Polskie Safari. Organizatorami rajdu w Górze Kalwarii są: Automobilklub Polski i Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria przy współpracy ze Starostwem Powiatowym w Piasecznie.

Start do rajdu jest przewidziany na dzień 16 czerwca 2007 roku, o godzinie 10.00, z pod Urzędu Miasta w Górze Kalwarii, ul. 3-ego Maja 10. Odcinki specjalne, są usytuowane na terenie dawnego poligonu wojskowego natomiast przegrupowanie oraz park serwisowy i park zamknięty znajdują się na terenie stacji paliw, przy ul. Wojska Polskiego 37 (naprzeciwko Poligonu). 34 Rajd Polskie Safari składa się z 9 odcinków specjalnych (3 odcinki powtarzające się 3 razy). Całkowita długość Rajdu wyniesie ok. 90 km, z czego długość odcinków specjalnych ustalono na ok. 35 km. Rajd Polskie Safari będzie imprezą jednoetapową i podzieloną na 3 sekcje rozgrywane w terenie żwirowo – piaskowym, o zróżnicowanym stopniu trudności i niezapomnianej scenerii widokowej. Meta jest przewidziana programem rajdu na ten sam dzień na godzinę 16.00, na terenie stacji paliw, przy ul. Wojska Polskiego 37 w Górze Kalwarii.

Więcej informacji o II Rundzie Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych, czyli 34 Rajd Polskie Safari znajdziecie na stronie: www.ak-polski.org.pl Zapraszamy Was na 34 Rajd Polskie Safari Samochodów Terenowych w Górze Kalwarii!
autor/źródło: Katarzyna Schab - redaktor serwisu powiat piaseczyński Góra Kalwaria

Informacje15 czerwca 2007, 00:00,

Dni Otwarte w Metsa Tissue - Konstancin Jeziorna

W najbliższą sobotę 16 czerwca 2007 roku, w godzinach od 11:00 do 15:00, będzie można zwiedzać Zakłady Papiernicze Metsa Tissue w Konstancin Jeziorna przy ulicy Mirkowskiej 45. O pełnych godzinach na zwiedzających będą czekać pracownicy firmy. Między 13:00 a 14:00 dla zainteresowanych dodatkowo zwiedzanie oczyszczalni. Jeśli przyniesiesz 2 kg makulatury (najlepiej prasy) dostaniesz upominek. Dzieci pod opieką dorosłych. Zakaz filmowania i fotografowania.

Dni Otwarte w Metsa Tissue - Konstancin Jeziorna

Firma Metsa Tissue jest firmą obecną w wielu krajach europejskich. Specjalizuje się w produkcji wyrobów higienicznych na klientów indywidualnych, ale także instytucji. Oferuje wszelkiego rodzaju ręczniki papierowe, papier toaletowy, papier higieniczny. Firma jest również największym na świecie dostawcą papierów kuchennych. Grupę produktów firmy Metsa Tissue tworzą takie marki jak: Lambi, Serla, Mola, Tento, Karin oraz Fasana. Metsa Tissue jest częścią Metsaliitto Group. Więcej informacji o firmie Metsa Tissue możecie przeczytać na stronie korporacyjnej: www.metsatissue.com, oraz marki Mola: www.mola.pl Zapraszamy na Dni Otwarte w Metsa Tissue.
autor/źródło: Katarzyna Schab - redaktor serwisu powiat piaseczyński Konstancin Jeziorna