Informacje26 sierpnia 2017, 15:00,

321 IMPRO FESTIWAL 2017 KONSTANCIN


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Konstanciński Dom Kultury siódmy raz organizuje 321 Impro Festiwal, który odbędzie się 26 i 27 sierpnia 2017 roku. Jest to jedyny teatralno-kabaretowy festiwal w Polsce, podczas którego publiczność decyduje o przebiegu spektakli, na żywo współtworząc je wraz z aktorami. Ruszyła sprzedaż biletów na 321 Impro Festiwal! 26 i 27 sierpnia zapraszamy do Hugonówki na teatralno-kabaretowy festiwal, podczas którego publiczność decyduje o przebiegu spektakli, na żywo współtworząc je wraz z aktorami. W tym roku nasze zaproszenie przyjęła popularna grupa teatralna Mumio. Wystąpią również Ab Ovo, Poławiacze Pereł, Mia100W oraz duety Dwie Siostry, Dwóch Panów i Nieregularnik na 3 nuty, a także kanadyjska gwiazda - Lee White. Miejsce: KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna.

321 IMPRO FESTIWAL 2017 KONSTANCIN

Zaproszenie przyjęła popularna grupa teatralna Mumio. Zobaczymy ją w kultowym spektaklu „Kabaret Mumio”. Podczas festiwalu odbędzie się również muzyczny, improwizowany spektakl „Impro skrzydła wyobraźni czyli koncert piosenki przedmiotowej” z udziałem artystów Ab Ovo oraz Mumio. Na scenie zabrzmią utwory inspirowane doskonałą poezją śpiewaną od twórczości Agnieszki Osieckiej, przez Wojciecha Młynarskiego po Kabaret Starszych Panów, czy nawet utwory Starego Dobrego Małżeństwa. To jednak nie wszystko. Artyści staną przed trudnym, aktorskim wyzwaniem. Będą musieli bowiem nie tylko zmierzyć się z tekstem poetyckim, lecz także zaśpiewać go z punktu widzenia… przedmiotu codziennego użytku. Oczywiście, o tym w jakie przedmioty wcielą się artyści, na żywo zadecyduje publiczność. To z pewnością będzie niecodzienne przeżycie, gwarantujące świetną zabawę. Na deskach naszej sceny pojawią się zarówno uznane gwiazdy impro, jak i młodzi, zdolni artyści. Festiwal zawsze pokazuje to, co na naszym polskim „impro podwórku” ciekawe. W tym roku zobaczymy grupy: Poławiaczy Pereł z Lublina, Mia100W z Warszawy oraz duety Dwie Siostry, Dwóch Panów i Nieregularnik na 3 nuty.

Przeczytaj też: Trzy bilboardy za Ebbing Missouri w Kinie Plenerowym w Konstancinie

321 IMPRO FESTIWAL 2017 KONSTANCIN

Celem Festiwalu jest propagowanie wyjątkowej sztuki impro oraz promocja Konstancina-Jeziorny, jedynego uzdrowiska na Mazowszu. W ciągu kilku lat Festiwal zyskał uznanie publiczności z całej Polski, a nawet może pochwalić się licznym gronem wiernych fanów. Świadczy o tym choćby sukces w konkursie „Perły Mazowsza 2016″. Dzięki głosom mieszkańców regionu, Festiwal zdobył nagrodę w kategorii wydarzenie kulturalne. Patronat medialny nad wydarzeniem objęła m.in. TVP2.

321 IMPRO FESTIWAL 2017 KONSTANCIN

321 IMPRO FESTIWAL PROGRAM:
Sobota 26 sierpnia
17.00 Otwarcie festiwalu oraz występy grup improwizacji:
Poławiacze Pereł
Mia100W
Lee White
20.00-21.00 przerwa
21.00 spektakl Kabaret MUMIO
Szczegółowy program – sobota

321 IMPRO FESTIWAL 2017 KONSTANCIN

Niedziela 27 sierpnia
17.00 Występy grup improwizacji:
Nieregularnik na 3 nuty
Dwie Siostry
Dwaj Panowie
20.00-21.00 przerwa
21.00 Impro skrzydła wyobraźni – koncert piosenki przedmiotowej z udziałem MUMIO i AB OVO
Bilety www.konstancinskidomkultury.pl/index.php/bilety
spektakle o godz. 17 – 20zł
spektakle o godz. 21 – 50zł
Karnet na 2 dni 120,00 zł
Szczegółowy program – niedziela.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje14 sierpnia 2017, 15:00,

Kolory miasta - przedstawienie teatru Kultureska w Tarczynie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

14 sierpnia 2017 roku o godz. 17.00 zapraszamy dzieci na przedstawienie teatralne pt. Kolory miasta, w wykonaniu aktorów teatru Kultureska. Cena biletu 5 zł. Szczegóły na plakacie:

KOLORY MIASTA - PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE TEATRU KULTURESKA W TARCZYNIE

Kolory Miasta to spektakl ekologiczny dla dzieci, pełen magii i dobrego humoru. Poprzez dobrą zabawę uczy, jak ważna w życiu człowieka jest przyroda. Kształtuje wśród najmłodszych pełną szacunku postawę wobec natury. Zaznajamia dzieci z pojęciem niskiej emisji, smogu i jego szkodliwości. Bohaterowie bajki przywrócą czystość i barwy miastu, przypominając dzieciom do jakich kolorów pojemników wyrzucamy konkretne śmieci. Dzieci będą miały okazję powtórzyć zasady segregacji odpadów, a także samodzielnie podzielić je na scenie. Poznają pojęcie recyklingu, a także odpady, które można poddać temu procesowi. Poprzez ten wyjątkowy interaktywny spektakl, w którym uczestniczyć będzie każde dziecko poprzez emocje, a także animacje i piosenki, nauczą się jak możemy „odczarować” nasze polskie miasta, by stały się ekologiczne i kolorowe. Spektakl skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym (3-10).

Przeczytaj też: Wakacyjna podróż z Kolejką Wąskotorową

Każdy zwierzak kocha czystą przyrodę i marzy, aby zawsze wokół było kolorowo. Niektóre ze zwierząt mają jednak bardziej wyszukane marzenia. Jeżyk Jerzy i Zając Zuza, czyli najlepsi leśni przyjaciele, postanowili zostać gwiazdami z bajki dla dzieci. Znudzeni swoim bezproblemowym żywotem, postanawiają stać się bohaterami spektakularnie ciekawej historii. Przypadkowo trafiają do wyjątkowego miejsca, jakim jest "Zaczarowane Miasto", w którym wszystko jest szare. Grasuje w nim złowroga Wrona, nad miastem unosi się smog. Jeżyk i Zajączek muszą stanąć na straży czystej przyrody i przypomnieć mieszkańcom miasta, jak wiele barw ma natura. Postanawiają przywrócić miastu kolory i zdjąć z niego klątwę szarości. Tylko czy znajdą, by to osiągnąć, odpowiednie zaklęcia?

KOLORY MIASTA - PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE TEATRU KULTURESKA W TARCZYNIE

"Kolory Miasta" to spektakl dla najmłodszych, pełen zwrotów akcji, zabawnych sytuacji i wyjątkowych bohaterów. Oparty jest na autorskim scenariuszu i autorskiej bajkowej muzyce. Wszystkie piosenki są śpiewane przez aktorów na żywo i posiadają ekspresyjną choreografię. Spektakl opatrzony jest barwną scenografią i ręcznie robionymi kostiumami, a także wyjątkowymi efektami świetlnymi i efektami specjalnymi. Przez całe 60 minut bawi widzów - zarówno tych najmłodszych, jak i ich rodziców. Ponadto treści ekologiczne podane tu są w bardzo przystępny i ciekawy sposób - gwarantujemy efektywną edukację ekologiczną.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie