Informacje26 maja 2011, 00:00,

29 maja 2011 r. odbędzie się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom konkursu fotograficznego: Sportowe Piaseczno

Podczas Piaseczyńskiej Mili Konstytucyjnej, został przeprowadzony konkurs fotograficzny: SPORTOWE PIASECZNO, na który mieszkańcy przesyłali zdjęcia wykonane w trakcie tegorocznych biegów ulicznych. Spośród 26 nadesłanych zdjęć, Jury konkursu (Zdzisław Lis - Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno, Magdalena Woźniak – Przewodnicząca Komisji Promocji Rady Miejskiej Piaseczno, Krzysztof Dudek – Przewodniczący Komisji Sportu Rady Miejskiej Piaseczno, Katarzyna Kondraciuk - GOSiR Piaseczno, Marcin Borkowski – Serwis Mieszkańców Powiatu Piaseczyńskiego) - wybrało 3 najciekawsze zdjęcia. Uroczyste wręczenie nagród, odbędzie się 29 maja 2011 roku o godz. 18.00, podczas imprezy plenerowej Dzień Ziemi Piknik Rodzinny w Parku przy Chyliczkowskiej w Piasecznie.

Konkurs fotograficzny: Sportowe Piaseczno - Piaseczyńska Mila Konstytucyjna

Dziękujemy za udział w konkursie fotograficznym. W imieniu organizatorów i członków Jury konkursu fotograficznego Sportowe Piaseczno, serdecznie zapraszam wszystkie osoby, które wzięły udział w konkursie fotograficznym, ponieważ oprócz autorów 3 najciekawszych zdjęć, każdy z uczestników otrzyma podziękowanie. Wszystkich mieszkańców zapraszamy na PIKNIK RODZINNY, podczas którego będzie przygotowania wystawa ze wszystkimi konkursowymi zdjęciami. ZAPRASZAMY! Najlepsze konkursowe zdjęcia, zostaną opublikowane na łamach Serwisu Mieszkańców Powiatu Piaseczyńskiego, oraz na stronach organizatorów - po uroczystym wręczeniu nagród. Więcej informacji o konkursie, można przeczytać w informacji: SPORTOWE PIASECZNO.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje23 maja 2011, 00:00,

2 CZERWCA ZBIÓRKA KRWI DLA DZIECI W PIASECZNIE

Zapraszamy do wzięcia udziału w zbiórce krwi na rzecz dzieci z Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Krew będzie można oddać w dniu 2 czerwca 2011 roku (czwartek), w godzinach 11:00-16:00, w autobusie-ambulatorium podstawionym na parkingu firmy Wincanton, przy ulicy Kolejowej 1, £oziska, Piaseczno. Chętni będą mieli możliwość zgłoszenia się do banku dawców szpiku kostnego. Zgłoszenie będzie polegało na wypełnieniu deklaracji i pobraniu próbki krwi. Liczymy na Państwa obecność! Organizatorzy - firma Wincanton.

ZBIÓRKA KRWI DLA DZIECI W PIASECZNIE
autor/źródło: Kamila Wardyn - People PR