Informacje27 września 2008, 00:00,

28 września zobacz mecz: KS Piaseczno - Radomiak Radom

Informujemy, że w najbliższą niedzielę 28 września 2008 roku, odbędzie się mecz piłki nożnej piaseczyńskiej drużyny KS Piaseczno z zespołem Radomiak Radom. Mecz piłki nożnej rozpoczyna się o godzinie 13:30 i będzie rozgrywany na Stadionie Miejskim przy ul. 1 Maja w Piasecznie. Bilety na mecz kosztują 10 zł normalny oraz 5 zł ulgowy. Kobiety i dzieci mają wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców na mecz piłki nożnej: KS Piaseczno - Radomiak Radom i wspierania naszych lokalnych piłkarzy!

Mecz piłki nożnej KS Piaseczno - Radomiak Radom

Niedzielny mecz naszej drużyny, to najważniejszy mecz w rundzie jesiennej. Będzie to mecz o fotel lidera IV ligii. Celem KS Piaseczno jest awans do III ligii i jak na razie wszystko zmierza w dobrym kierunku. Do tej pory oba zespoły zanotowały po 7 zwycięstw i jeden remis. Mecz piłki nożnej, zapowiada się niezwykle ciekawie. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy i prosimy o gorący doping, który pomoże biało-niebieskim w odniesieniu zwycięstwa. KS Piaseczno zagra dla siebie, dla klubu, a przede wszystkim dla kibiców. Więcej informacji na temat KS Piaseczno, znajdziecie na oficjalnej stronie piaseczyńskiego Klubu Sportowego: www.kspiaseczno.pl. Zachęcamy również do zapoznania się z nieoficjalną stroną KS Piaseczno: www.kspiaseczno.jogger.pl, na której możecie śledzić relacje z poszczególnych meczy piaseczyńskiej drużyny.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje27 września 2008, 00:00,

Finał Pucharu Mazowsza w Zalesiu Dolnym Górki Szymona

LUKS Trójka Piaseczno, oraz Warszawski Klub Kolarski zaprasza na finał PUCHARU MAZOWSZA, który odbędzie się w najbliższą niedziele 28 września 2008 roku od godziny 9:30 w Zalesiu Dolnym (Górki Szymona). Dzięki współpracy z LUKS Trójka Piaseczno po raz pierwszy zawodnicy startujący w tych zawodach, będą mogli zmierzyć się ze znaną z przełajów trasą w Zalesiu Dolnym.

Start Pucharu Mazowsza, będzie miał miejsce na terenie trawiastym, trasa, wiedzie po piachu, ubitych ścieżkach w lesie oraz po błotnistej grobli, mniej więcej w równych proporcjach. Podjazdy, raczej symboliczne, nie powinny sprawiać trudności, podobnie zjazdy. Jedynym utrudnieniem mogą być śliskie korzenie. Na rundzie, zarówno elementy techniczne, jak i długie proste. Długość pętli niewiele ponad 2 km. Na wszystkich startujących czeka ciepły posiłek.

Finał Pucharu Mazowsza w Zalesiu Dolnym program:

09:30 początek imprezy, zgłaszanie uczestników w biurze zawodów
10:30 start kategorii Dzieci K+M
11:00 start kategorii młodzik, młodziczka, juniorka młodsza
11:45 start kategorii junior młodszy, masters II, kobiety elita
13:00 start kategorii junior, orlik, elita, masters I

Po zakończeniu ostatniego wyścigu, nastąpi dekoracja pozostałych kategorii i zakończenie imprezy. W czasie imprezy będzie prowadzony nabór do sekcji kolarskiej klubu LUKS Trójka Piaseczno. Informacja na temat wyścigu pochodzi ze stron internetowych: www.pucharmazowsza.pl, www.trojkapiaseczno.bnx.pl oraz grono.net. Serdecznie zapraszamy na Puchar Mazowsza w Zalesiu Dolnym.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno